M. Mustafa Özdemir

M. Mustafa Özdemir

Özgürlük operasyonu

Asker ve polisimiz, hain saldırıların ardından PKK’ya karşı 30 yılın en büyük, en kapsamlı, en etkili operasyonunu başlattı.

Hedef: Eli silahlı tek terörist bırakmamak.

Şu ana kadar bin 100 kadar terörist etkisiz hale getirildi.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin sabrını ve gücünü sınayanlar, bu devletin kudretini ve gücünü görecekler.

Kürt kardeşlerimizi bu haklardan mahrum bırakmaya çalışanlar, kalkınmaya, huzura, refaha engel olmaya çalışanlar, yaptıklarının bedelini elbette ödeyecekler.

Ülkemizin ve Kürt kardeşlerimizin belası olmuş PKK, arkalarındaki destekçileriyle birlikte bu topraklardan süpürülüp atılacak.

Bundan şüpheniz olmasın.

Bu yoldan geri dönüş olmayacak, olmamalı…

Türkiye büyük bir devlet.

ALGI OPERASYONLARINA DİKKAT

Bu büyük temizlik harekatında Paralel medya ve Doğan medyası başta olmak üzere bazı medya gruplarının nasıl, devlete, askerimize, polisimize karşı nasıl bir algı operasyonu başlattıklarını, onları nasıl zalim ve gaddar, PKK’lıları da nasıl mağdur ve mazlum gibi gösterme çabasına girdiğine hergün şahit oluyoruz.

Kurmaca fotoğraflarla nasıl dünyaya karşı nasıl bir mesaj vermek istediklerini görüyoruz.

Bu yollara başvuracaklar.

PKK denilen ateistmi şamanist mi ne olduğu belirsiz bu örgütün İsrail’in yaptıkları gaddarlıkları aratmayan eylemler yaptığını, kadın, çoluk, çocuk, bebek demeden katlettiğini zaten biliyoruz.

Bu süreçte de gözünü kırpmadan bebekleri katledip “asker polis öldürdü” diye lanse edeceklerinden, “acıte” haberlerle halkımızın merhamet duygularını istismar edeceğinden yana şüpheniz olmasın.

Milletimiz ve ülkeyi yönetenler, her şeyi sömüren ve istismar eden bu hainlerin, vicdan ve merhamet duygularını sömürmesine izin vermeyecek ve bu operasyonu da boşa çıkaracaktır.

Güvenlik güçlerimizin yaptığı bu operasyon:

Demokrasinin önündeki engelleri kaldırma operasyonudur.

Bu operasyon,

Kürt kardeşlerimizi başlarındaki beladan kurtarma operasyonudur.

Bu operasyon, 

Yol, baraj, köprü, havaalanı, okul, hastane, kalkınma, huzur, refah operasyonudur.

Bu operasyon,

Demokrasi ve özgürlük operasyonudur.

***

MEMLEKET FARKLI GAZETE

Memleket;

Diliyle,

Sözüyle,

Yeriyle,

Bakış açısıyla,

Duruşuyla,

İtibarıyla,

Ve hatta mizanpajıyla da farklı gazete.

Yaklaşık 6 yıldır mensubu bulunduğum Konya basınında haklı ve itibarlı bir yere sahip Memleket gazetesi, yayın hayatında 12. yılına girdi. Daha nice yıllarda birlikte olma dileklerimizle, Memleket’i büyüten, yücelten Konya halkına ve okuyucularımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.