Özdoğan CHP’den mi aday?

19 Mayıs Bayramı öncesi halk yürüyüşü vardı. Sevgili arkadaşım Gençlik ve Spor Müdürü Bülent Özgüven yine güzel bir organizasyona imza atmış. Kendisini tebrik ediyorum. Sokak basketbolu, Futbol turnuvası, Yürüyüş ve 3 sayı atış yarışması ile haftaya damgasını vurdu.

Yürüyüş başladıktan sonra CHP İlçe Başkanı Feridun Akpınar da yürüyüşe basın mensuplarının yanında katılınca sıcak gündem konuşulmaya başladı. Akpınar, Ereğli Belediyesine gittiğini, Başkan Ahmet Özdoğan’la görüştüğünü söyledi. Hatta bütün basın mensuplarını şok eden bir açıklama da bulundu. Akpınar, “ Özdoğan’a partin seni aday göstermeyecekmiş, gel bizden aday ol” dediğini ifade etti. Özdoğan’ın bu teklif karşısındaki tavrını soran basın mensubu arkadaşlarımıza ise Akpınar, “Özdoğan bu teklifimi gülümseyerek karşıladı” açıklamasını yaptı. Bunu yazacağımızı beyan etmemiz üzerine yazabilirsiniz diyen Akpınar, makam odasında “AK Parti İlçe Başkanı Zeynel Abidin Topak elimden tutarak havaya kaldırdı. Bu da bana göre bir işarettir” şeklinde konuştu. Akpınar, Zeynel Abidin Topak’ı da meclise yazabileceklerini söyledi. Gerçek mi? Şaka mı? Ben bilmem Feridun Başkan bunları söyledi. Yazacağım bunları dediğimde “yazabilirsin” dedi.

Feridun Akpınar’ın elini tutup havaya kaldıran Zeynel Abidin Topak’ın görüntüleri yerel bir televizyonumuz tarafından yayınlandı. Bakalım bu olayı sonu nereye varacak. CHP İlçe Başkanı Akpınar, Belediye Başkanı Özdoğan’a gündeme dair sorular sorduğunu söyledi. Arıtma tesisinde 2 ay sonra başkanın balık yetiştireceğini söylediğini ifade etti. Balıkların süs balığı değil yenecek balıklar olduğunu da söyledi. Tarihini bugüne not düştük. Haziran deniyordu. Şimdi 2 ay sonra arıtma kokmayacak, hatta balık yetişecekmiş. Temmuz ayının ortalarında balıklar da yenecek hale gelirler. Başkan Özdoğan hangi balık olacağını açıklamamış. Onu da açıklasa da balıkçı arkadaşlar dışarıdan satın almak zorunda kalmasa.

Kapalı Pazarla ilgili açıklama da ise Özdoğan, Akpınar’a bilgi vermiş. Akpınar’ın “Neden burada bims tuğla kullanıyorsunuz? Nereden alınıyor?” sorusuna ise Özdoğan, “orasını karıştırma” cevabını vermiş. 

TAYLAND’TAN BİR OYUNCU DAHA ALINDI, HAYIRLI OLSUN

Birinci lige çıkan Ereğli Belediye Spor’a Tayland Milli Takımının smaçör kaptanı transfer edildi. Transfer işlemini gerçekleştiren heyette yer alan isimler bende, sponsor firma temsilcileri olarak tanıtılanlar da. Transfer haberinden sonra Kulüp başkanı Fethi Ertekin’in bütün masrafları Bilgin Elektrik karşıladı ifadesini kullanması İlginç geldi. Biz Ereğli Belediyesinin parasıyla Tayland’ta transfer yapmaya gitmedik. Masrafları başkası karşıladı açıklaması çok güzel ve yerinde bir açıklamaydı. Ereğli sporuna katsından dolayı Bilgin elektrik Firmasını kutluyorum. Her firma bu kadar destek olsa, ama nerde.  Bütün transfer komitesini Tayland’a götürmek kolay olmasa gerek diye düşünüyorum.

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum