Durali Göğüş

Durali Göğüş

Yüzyılın Adı Kızılelma

İnsanlık tarihinde böyle bir dönem yaşanmış mıdır acaba. Dünya küresel bir köy olmuş. En ufak bir hareketten, sesten anında haberiniz oluyor. Emperyal güçlerin modern medeniyetleri en üst noktada. Demokrasi, insan hakları, eşitlik vs.vs. yutturmacası. Fakat içinde yaşanan zamana bakar mısınız? İnsanlık yitik. Seksen beş gündür ümmet olarak, millet olarak yıkıma uğradı, yandı yüreklerimiz. Tarihlerinde bulundukları toplum ve coğrafyalarda ihanetin tescilli lanetlileriydi ümmetin emanetlerini katledenler. Asıllarının, şeriatlarının gereğini sürdürmekteler, vahşette sınır tanımamaktalar.

Bu bir Dehümanizasyondur. İnsani duygulardan uzaklaşma ve insana has özelliklerden arınarak zalimliğin en acımasızlığında saldırıdalar. Dehümanizasyonu aynı zamanda soykırım yolunda arttırarak devam ettiriyor Siyonizm. Savaşın kuralsızlığında adil olmayan, ölçüsünü kaybetmiş, ortaya insan kılığında ama insanlıktan uzaklaşmış bir yaratığa dönüşmüş Siyonizm. İnsanlar Yahudi akaidinde ‘Goyim’, sadece. Yahudilere, hizmet için doğanlar anlamındadır. Müslüman, Hıristiyan, Budist, Pagan fark etmez, çalışacaklar, saban sürecekler, hasat biçecekler. Biz Yahudiler bir efendi gibi oturup yiyeceğiz. Yahudi olmayanlar işte bu yüzden yaratıldı’ şeklindeki binlerce yıllık dünya görüşünün aksiyomlarından biridir. Onun için kendilerinden başka insanoğlunu Goyim kabul ettiklerinden insanlıktan çıkan canavara dönüşen bir kavim bunlar. Yeryüzünde bozgunculukta başı çeken kendilerini karşı konulmaz üstün kavim olarak Arzı Mevut idealinde insanlığa hükmetmek arzusudur vahşete götüren. Haçlı seferleri şekil ve stratejik değişimlerle her zaman sürecektir. Bugünkü Filistin’in işgalide bunun tezahürüdür. Buna dur diyecek öncü milletin liderliğinde İslam Ümmeti her daim karşılarında cenk edecektir. Gazze’de ateşlenen bu meşale tüm dünya milletlerinin yüreğinde yanmaya başlamıştır. Yol, bu yolda yürümek ve sefere devam etmektir. Gazze’nin yolu, şahadeti kalbe yerleştirerek Allah’a kavuşacaklarına inançla: "Nice az topluluklar, Allah'ın izni ile nice çok topluluklara galip gelmiştir." aşkıdır. Hakla beraber olan zafere çok yakındır Allah’ın vaadi mutlaktır. Gazzeli her bebek ve şehit rablerinin katından Siyonist zalimler üzerine ebabiller olarak inecek, sizleri yok edecekler. Bu savaş ölümden korkmayanlarla, tankların buldozerlerin arkasındaki Siyonist korkakların savaşı.

Gazze’de süren soykırıma kendilerini medeni zanneden ülkeler ve korkak sindirilmiş İslam ülke liderleri kör ve sağır, insanlık yitik. Ama velâkin bir millet var ki bunları Arz-ı Mevut rüyasından uyandırmakta. Bu millet ki asırlarca İslam’ın sancaktarlığını üstlenmiş bu lanetlilere had bildirmede. Ümmetin önünde ve gür bir sesle haykırmada "Filistin kardeşimizdir." "Biz var oldukça bu davanın teminatıyız." kardeşliğinde. Soykırıma uğrayan Gazzeli şehitlerin, masum ve mağdur ümmetin sesi olmaya and içmiştir. Yedi düvele BM de susmadan haykıran sevdası ümmetin ve insanlığın garantörüyüz duruşunda bir millet. Yahudi ve ikizleri Siyonizm alçaklarına meydanı boş bırakmadan her alanda mücadeleye devam kararlılığında. Siyonistler kudurmakta bu duruştan. Yerli işbirlikçi çetelerle bu milleti yok etme adına yüz yıldır saldırmaktalar. İslam’ın ruhunu, sancaktarlığını üstlenen bu toprakların evlatları her daim nöbette böyle biline. Serden vazgeçer ama istikbal için bir karış toprağından, bayrağından vazgeçmeyen millet var karşılarında.

Emperyalist evangelistler ve içerde ki hainlerle topyekûn saldırıdalar. Her hainlikte bozguna uğrayıp yok edildiklerini gördükleri halde. Bu kutlu millet Gazzeli ümmetin yanında koşarken iş birlikçi terörist hainlere tüm güçleri destek olup Mehmetçiklerimize kalleşçe pusu kurup alçakça saldırttılar. 12 Mehmetçiğimizi katlettirdiler. Akıllarınca bizi durduracaklarını dize getireceklerini zannetti lanetliler. Şehit komutanın "Asker yolumuz nedir?" "Şahadet komutanım." "Hedef nedir Asker?" "Kızılelma komutanım." Siz bu şahadet yoluna and içen askere ne yapabilirsiniz Siyonist ve uşakları alçaklar. Bunları kendi korkaklarınız mı zannettiniz? Bilmiyorlar ki "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez." Hainlerin yeri leş çukurlarını doldurmaktır. Amma bugün amma en kısa zamanda, Şehitlerimizin yeri Rabbin katında Cennettir.

Küresel Siyonist soysuzlarının öç alma had bildirme hayalleri boş. Dünyada "Adil bir dünyayı kurmanın" yolculuğu bu milletin kader yolculuğunda bir "nişane" olarak vardır. Ahirete kadar da taşımak bu kutlu milletin onurudur. Bu topraklarda gözünü açmış, aslını, neslini ecdadının muhteşemliğini ve medeniyetini unutan kifayetsiziler, kâfirin oyuncağı olmuşlar. Zihinleri işgal edilmiş ırk ve mezhep sarmalına takıntılı haydutlara dönüşen piyonları harekete geçirip ihanet ateşini yaktılar. Ümmetin ve Gazzenin kükreyen sesini kısma çabaları bunlar hep. Terör saldırıları, lağım ağızlı gazeteci jönler, sanatın soytarı yüzleri ve sporun oligartları kurmalı İrlandalılarla ülkemizin Gazze desteğine set olma gayretine düştüler. Yüz binler meydanlarda Şehit Mehmetçiklerimiz ve Gazzeli şehitler için kıyamda. Bu kifayetsizler ne şehit cenazesinde ne Gazzeli kardeşleri için kıyamdalar. Sevdaları Siyonizm’e aparat olma, dolgu malzemesi rolünde yer kapma. Batı orjinli sahte yüzler şunu akıllarından çıkarmasalar iyi olur. Bu millet kurmalı piyonları kuran elleri çok iyi biliyor. Uğraşınız beyhude, sadece sizi küçültür ve yalnızlaştırır biline. Bu ses kıyamete kadar susmayacak. Kâfirler ve yerli çeteler bunu kıt akıllarının bir yerine yazsınlar. İçerdeki siyasi çıkarlar uğruna Mehmetçiğin kanı üzerine pazarlıkla ses çıkarmayan sessizlerin de cevabını bu halk not etti bir kenara. Vatan, bayrak ve istiklal tüm kişisel çıkarların üstündedir biline. Sukutu hayal edenler hesap yapanlar şehitlerin kanı tüm hesapları bozar. Semada şehitler makamında dalgalanır İstikbal uğruna !..

Vatan sevgisi, imanlı insan içindir.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.