Mehmetçiğe selam olsun

Suriye’nin kuzeyinde kurulması planlanan terör devletine, başta Türkiye olmak üzere karşı çıkıldı. İsrail ve ABD destekli teröristler bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek istediler. Fakat teröristeler Türk’ün gücünü, kararlılığını, azmini ve vatan aşkını hesaba katmadan, sevinç çığlıkları atmaya başladı. Teröristler, desteklerin artmasıyla iyice gaza geldi ve Suriye’nin kuzeyini kuşatmaya başladılar. Türk devleti olarak ilk başta terör destekçilerini her defasında uyardık. ‘Eğer bu alanları terk etmezseniz biz size buraları dar ederiz’ dedik. Fakat terör destekçileri, uşaklarına gaz vermeye devam etti ve terör devleti kurmayı başaracaklarını zannettiler. Artık Türkiye’nin de yapacak pek bir şeyi kalmadığı için ‘Zeytin Dalı Harekatı’ ile doğrudan müdahale etti. Şimdi, o terör destekçilerini etrafta da göremiyoruz. Afrin’e konuşlanan terör örgütleri şimdi Membiç’e kaçıyor. Türk askeri milletiyle bir olup bu teröristleri yok ediyor.

İşte tam burada terör destekçileri hata yaptıklarını, Türkiye’nin bu kararlığını ve azmini hesaba katmadıklarını anladılar. Artık Afrin’de terörün beli kırılıyor. Sonuna kadar gideceğimizi kendileri daha iyi biliyor. Buradan sonra kaçacakları yer Membiç…

Şimdi Membiç’e yerleşiyorlar. Türk askeri müthiş bir azimle terörü yok ediyor ve yok etmeye de devam edecek. Suriye’nin toprak bütünlüğünü de koruduğumuz bu harekatta tüm Mehmetçiğimize selam olsun. Afrin bitecek sıra Membiç’e gelecek. Teröristler ve onların efendileri de iyi bilmeli ki Menbiç’te de onları yakalayacağız.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.