Aziz Türk Milleti

Sayın başbakan balkon konuşmasına  başlarken Aziz Milletim diye seslendi . 2014 yerel seçimlerini , bir genel seçim havasında tamamladık . Bakın artık Türk Milletinin iradesini salak aşağılık aptal görmeyiniz . Bu Millet bu genel seçimlerde ne dedi biliyormusunuz? ...

Bize , Tape lerle , manipilasyonlarla , dezenfermasyon larla , bir lideri , bir parti liderini ön plana çıkarıp  , iki oyu birleştirip , hangi ilde hangi parti ikinci partiyse , oyumuzu ona verelim mantığıyla bir lideri seçtirmeye kalkmayın demiştir . Zaten bu mantıkla değil belediye başkanı Muhtar bile seçemessiniz .

Bu Aziz Türk Milleti ; Biz Türkiye’nin gidişatından memnunuz , ekonomisinden memnunuz , yapılanlardan memnunuz , sandıktan çıkana razı olunuz dedi.Biz şıh lara karşı değiliz şah olmak isteyenlere karşıyız dedi . Peki  Türk Milleti Dünya’ya nededi biliyomusunuz ? Amerika’ya , İsrail’e , Özellikle İngiltere’ye...Biz bu adama güveniyoruz dedi . Bu adamın bu kaçıncı seçim kazanması , bu adam  balkon konuşması  yapmayacakda kim yapacak.Bu  saatden sonra sayın Başbakanında söylediği gibi ; ahlaksızlık siyaseti , montaj siyaseti , takiye siyaseti , çamur at izi kalır siyaseti , esersiz hedefsiz siyaset  kaybetmiştir . Sitatiko büyük bir darbe almıştır. Milletini küçük gören Milletine tapeden tepeden bakan siyaset kaybetmiştir dedi .

Muhalefet partililerinin şunu iyi bilmesi gerekiyor . Biz bu adamlarla birarada yaşamayı bilip ve tahammül edebilmeliyim  demesi gerekiyor. Bak bu adamlar bizlerle oniki yıldır yaşıyorlar, başı kapalı bir bacımız , mini etekli bir bayana asla karışmıyor . Bankayla çalısan , bankanın kapısının önünden geçmeyenlerle iş yapıyor.Namaz kılanlar , namazkılmayanlarla,namaz kılmayan müslüman kardeşlerimiz , namaz kılanlarla hep arkadaş oluyor , vs vs vs . uzatıp gidebiliriz . Artık ne olur hükümetin yaptıklarını eleştirirken , proje üreterek eleştiri yapın , hükümetin karın boşluğuna çalışmayı bırakın boks yapanlar veya seyredenler bilir, projeleriniz  ya kroşe ya aparkat olsunki rakibinizi devirebilesiniz .

Hoşca sağlıcakla kalın , ama en önemlisi , Milletini tapeden tepeden bakmayan , adam gibi adam kalın . Kalın sağlıcakla 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum