Afrin’de 7 düvele karşı

Türkiye son yıllarda büyük atağa kalmasının ardından başta emperyalist ülkeler büyük rahatsızlık duymaya başladılar. Her geçen gün Türkiye üzerine oyun kurmaya ve daha büyük tehlikeler planlamaya başladılar. Gezi Olaylarıyla başlanan süreç tutmayınca, 17 – 25 Aralık operasyonları’nı başlattılar. Daha sonra bu girişimler maya tutmayınca, MİT TIR’ları operasyonuna giriştiler. Bu planda yerli yerince yürümeyince artık son noktaya geldiler ve hain FETÖ terör örgütüne 15 Temmuz hain darbe girişimi yaptırdılar. Türkiye Cumhuriyeti tarihi açısında büyük bir olay olan bu hain girişim başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın girişimi ve Türk halkının muhteşem mücadelesiyle püskürtüldü. Şimdi artık bu hainler yargı önünde hesap soruyor ve tarihe büyük notlar düşülüyor.

İçimizdeki hainlerin temizlenmesinden sonra terör örgütlerinin önünü kesmeye başladık. Başta DAEŞ ve PKK olmak üzere ülkemize tehdit oluşturacak tüm unsurlar ortadan kaldırmayı hedefledik. Fırat Kalkanı Operasyonu ile DAEŞ belasını sınırlarımızdan uzaklaştırdık. Bundan rahatsız olan emperyal devletler birçok harekete giriştiler. Başka Rus Büyükelçi Karlov’a silah suikastinden tutalım da Amerika’da görülen Reza Zarrab Davası’na kadar. Allah’ın yardımıyla tüm bu girişler bertaraf edildi ve millet olarak tüm bu hadiselerden yüzümüz ak olarak çıktık.

Şimdi son olarak kuzey Irak ve Suriye sınırlarına kurulması planlanan Kürt Devleti girişimleri yapıldı. Türkiye, Rusya ve İran ile birleşerek bu oluşuma karşı çıktık. Şimdi Kuzey Suriye hattında yapılan planları Türkiye tek başına yaptığı Zeytin Dalı Harekatı’yla sonlandırmak üzere. Tabi ki bundan en çok emperyalist devletler rahatsız oldu. Zeytin Dalı Harekatı başladığından bu yana her türlü baskı, kara propaganda yapmaya başladılar. Fakat bunlardan da bir sonuç alamayınca anlaşma yoluna gittiler. Fakat ülke olarak kararımız net… Kuzey Suriye temizlenene kadar Türkiye ilerleyişine devam edecek.

Artık Kurtuluş Savaşı’ndaki düşmanlarımıza yeniden kendimizi hatırlatmanın zamanı geldi. Şimdi bizi yeniden hatırlıyorlar ve korkuyorlar. Bizler millet olarak birbirimize sımsıkıya bağlanmamız durumunda 7 düvel değil 70 düvel bizim karşımızda duramaz. Allah Mehmetçiğimize güç ve kudret versin.  

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.