Servet R. Çolak

Servet R. Çolak

Türk Milleti’ne bir bakar mısın?

Allaha şükürler olsun, vatan hainleri amaçlarına ulaşamadı, ihanetleri yarım kaldı. Bu vatan hainlerinin, yaptıkları ihanetlerin beldelerini öderken gözlerimle görmekten duyacağımız kadar başka bir mutluluk olamaz. Onlar cezalarını çekerken, aklımıza her zaman gelecek; bizi ne sandınız? Hemen devletimize sırt mı çevirecektik, ihanet kokan emirlerinizin alçak ağızlardan çıktığını bilmeden, hemen yerine mi getirecektik?

Hayır, öyle değil işte…

Alçaklar anlayamaz, vatana duyulan kutsallığı, vatanımızın bizim için asla terk edilemeyeceğini. Eğer anlasaydılar, böyle bir darbe girişimine kalkmaları akıllarına bile gelemezdi. Çünkü onlar ihanetçidir, vatansızdırlar. Bilemezler vatanın, devletin ne demek olduğunu. Bilemezler içimizdeki ilahi aşkı, devlet kutsallığımızı.

Sandılar ki; korkarlar, hemen devleti ele geçiririz. Halkın sokağa çıkmasını yasaklarız, tüm yönetim kadroları emirlerimizi uygular.

Hayır, öyle değil işte…

Ey Alçaklar, gördünüz değil mi? Türk Milleti nasıl iradesine sahip çıktı. Sokaklarda, sadece erkekler yoktu. Kadınlar, anneler, dedeler, çocuklar… hepsini gördünüz değil mi?

En küçük köylerde, mahallelerde bile TRT’de yayınladığınız bildirinin yalan olduğunu anlayan herkes, size hiç bir şeyi teslim etmedi değil mi? Sizin zannettiğiniz gibi değiliz. sizin gibi iradesini bir şarlatana bırakacak kadar alçak yok ki karşınızda. Sizin karşınızda bu, Yüce Türk Milleti var, bu vatanın en şerefli insanları var.

 

*    *    * 

 

Hata yaptınız alçaklar, kendinizi ele verdiniz. Yer yüzünde sizin gibi alçak olmayan başka biri olmadığını tüm dünyaya gösterdiniz. Bunu kendiniz yaptınız. Şimdi kaçacak delik ararsınız değil mi? Kimlik filan değiştirir, başka diyarlarda yaşarsınız değil mi?

Hayır, öyle değil işte…  

Sizin ensenizdeyiz artık. Yakaladığımız yerde öldürülmeyeceksiniz, ama ölmek için yalvaracaksınız. Bundan emin olun.

 Nerden emin olun biliyor musunuz? Anlayamadığınız, hail planlarınızı gerçekleştiremediğiniz Türk Milletinin, vatan hainlerine evvelden neler yaptığını bir anlatayım da bilin!

Vatana hainlik yapan sizin gibi soysuzlara, Orta Asya’da bir kütüğün içine konulur, elleri ayakları ve kafası dışarı çıkartılır. İhanetçiye, her dakika yemek ve su içirilir ki, kendi pisliğinde boğulsun diye. Eğer yemezse de elleri ve ayaklarından kesilmeye başlanır.

 Neden böyle bir yöntem yapılır bilir misin? Ey alçak, kendi yediğin içtiğin vatanına ihanet yaparsan, sende kendi yediğin içtiğin içinde boğul diye…

Birde iyi bir atasözü var; “Kaçarsan, yorgun ölürsün” diye

İşte, bu vatanı bu millete dar etmeye kalkarsan, sana dünyayı dar ederiz.

 

 

*   *   * 

 

Şimdi artık alçakların düşünme zamanıdır. Böyle bir darbe yapmaya kalkıştılar, peki bundan sonra ne olacak? Ordusuyla gurur duyan Türk Milleti size en yakında cevabı gösterecektir. Siz herhalde farkına vardınız ne kadar büyük bir yanlış yaptığınızın da o yüzden kaçtınız. Hani nerde sizin çavuşunuz ey gafiller.

Onun da icabına bakacak elbet bu millet. Bu yüzsüzlüğünüz yer mi kalacak, bu arkamızdan vurmaya kaktığınız bıçak, elinizde mi duracak? Başarma oranınız sıfır olmasına rağmen, kalkıştığınız bu utanmazlık, sadece kitaplarda mı yazacak?

Hayır, öyle değil işte…

Sen bu milletin özünü anlayamadan bu rezilliğe kaktın ama, biz sana Türk Milleti kim olduğunu göstereceğiz!

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.