PAPA Türkiye'ye niye geldi?

Katolik Papa İstanbul'a geldi?. Peki niye geldi?

Bin yıldır ters düştükleri Ortadokslar ile kucaklaşıp günah çıkarmak içinmi?  Hiristiyan dünya ile Musevilerin beraber, İslam coğrafyasında körüklediği, fitne ekip fesat pompaladığı mezhep çatışmalarına naziire yapmak içinmi?. Yoksa, Papa'nın İstanbuldan ayılırken uçakta "Türkiye Ermeni sınırını açmalı" sözünde mi gizli?

Hiçbir zaman Karabağ'ı işgal eden, yüzbinlerce Azeri'yi evinden eden, öldüren, katleden Ermenilere tek kelime söylemeyen. "Ermenistan katliamlarla işgal ettiği topraklardan çekilsin" diyemeyen Papa, konu Türkiye olunca "Türkiye Ermeni sınırını açmalı" diyerek ahkam kesebiliyor..

Dün Osmanlı'nın bağımsızlığını ortadan kaldıran kapitülasyonlara darbe indirmek için çırpınan Sultan Abdülhamid'i medya aracılığı ile tam bir yalnızlaştırma ve yoketme kampanyası içine aldılar. Ülkesini ve bağımsızlığı düşündüğü için onu "KIZIL ŞEYTAN" noktasına getirdiler.

Bugün de Yahudi Baronları ülkesinden kovan, doğalgaz-petrol üretimini Yahudi baronlardan alıp millileştiren Putin'e karşı müthiş bir karalama kampanyası başlattılar. Petrol fiyatlarını düşürerek Putin'i batırmak için inanılmaz oyunlar sergiliyorlar.  Ve hemen arkasından Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan geliyor. Bu uğurda birleşen batı, doğuya gidiyor, İran'la bile birlikte hareket etme yollarını arıyorlar.

Papa'dan hemen sonra batı tarafından istenmeyen Putin, aynı insanların tarih boyunca saldırdığı Türkiye'ye geldi . İlk açıklamasıda batıyı çıldırtacak bir açıklamaydı, "Bağımsız kararlar alan bir ülkeye geldim" Birde, yanındaki 10 Bakan la 35 milyar dolarlık ticaret hacmini 100 milyar dolara çıkarmak için masaya oturacağız diyerek batıya büyük gözdağı veriyordu.

Vampir ruhlu insanlar, ülkelerini satmayanlara  bir tarihte "KIZIL ŞEYTAN" şimdide "ŞEYTAN" diyor ve taşlamaya başlıyorlar.

Rusya Devlet Başkanı Putin, Türkiye'ye 100 milyar doları konuşmayı inerken Batı'da aynı saatlerde Putin’le ilgili neler oluyordu?

Putin 300 milyon dolara Rus petrollerine oturan Yahudi Baron Hodorkovski'yi önce hapse atmış, ardından ülkesinden kovmuştu. Putin Türkiye’deki ilk saatlerinde hemen cezalandırılıyor.  Ulusulararası Tahkim mahkemesi. "Yahudi Baron Hodorkovski'ye 50 milyar dolar ödemeye" mahkum ediyordu.

Bu kadar tesadüf olur mu?

Öncelikle tüm millet olaak bilmemiz gereken "ABD'de kim başkan olursa olsun, altındaki  tüm devlet kurumlarını yönetecekleri İsrail lobisi seçer" sonrada Başkanları ve altındaki tüm yöneticileri tayin eden güçler her mahkemeden istedikleri kararı da çıkarır. Başka bir tehlike İsrail lobisinden habersiz petrol sevketmeye kim kalkarsan, çıkacak savaşa hazır olmalıdır.

Dün K.Irak petrollerini Ceyhan'a taşıdık, ertesi gün IŞİD çıktı  ve etrafımız kan gölüne döndü.Şimdide İsrail lobisinden habersiz petrol sevketmeye başlayan iki ülke  Rusya ve Türkiye  bir araya geldiler

Katolik Papa İstanbul'a niye geldi?.

Bin yıldır ters düştükleri Ortadokslar ile kucaklaşıp günah çıkarmak içinmi?  Hiristiyan dünya ile Musevilein beraber, İslam coğrafyasında körüklediği, fitne ekip fesat pompaladığı mezhep çatışmalarına nazire yapmak içinmi? Yoksa, İstanbuldan ayılırken uçakta "Türkiye Ermeni sınırını açmalı" sözündemi gizli?

Sizce PAPA Türkiye'ye niye gelmiş?

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum