Neyi kazandınız ey zalimler…

Kan içici vampir zihniyetli Siyonist İsrail; kazandık diyor, amacımıza ulaştık diyor. O yamyam ruhlu, his fukarası katil askerleri de tankların üzerlerinde zafer işareti yapıp, salyalarını akıtarak nara atıyorlar.

Kelimelerin cümlelerin en kötüsünü seçsek de bu zulmü, bu alçaklığı, bu caniliği, bu katilliği, bu yamyamlığı anlatmaya yetmez-yetemez-yetmemeli. Tarih ne zulümler, ne zalimlikler gördü ama böylesine az rastlanır.

İnsanın seyrederken kanının donduğu insanlığından utandıran görüntüleri günlerce 7’den 70’e dünya seyretti. O günahsız çocukların hangi suçtan dolayı öldürüldüğünün hesabını, bomba yağdırarak yaraladığınız insanların tedavi gördüğü hastanelere füzelerle tekrar yok etmenin hesabını, Rabbimiz Allah demek için gittikleri camileri yerle bir etmenin hesabını soracak bir gün ALLAH! İbadet edenlere attığınız o yasak silahlar bir gün gelip mutlaka sizi de vuracak.

 

Sayıları çok az da olsa Hamas’ın yiğit mücahitleri ile karşılaşmayı göze alamayıp camileri, hastaneleri, okulları, ambulansları, çocukları, anaları, ihtiyarları hedef almanın zafer olduğunu zannediyorsanız sizde göreceksiniz tarihte görecektir ki; bu aslında sizin yok oluşunuzun işaretidir.

Bu gün onlarca bombanıza ve roketlerinize rağmen Hamas dimdik ayakta. Filistin dimdik ayakta, dünya Gazze’yi, yeniden kurmak için seferber oldu. Uçaklarınıza rağmen, gemilerinize rağmen, tanklarınıza rağmen, fosfor bombalarınıza rağmen giremediğiniz yok edemediniz o bir milyon beş yüz bin nüfuslu o küçücük yer, siz yok olduktan sonra, devletiniz, zihniyetiniz yok olduktan sonra da var olacak.

 

Bizler çok iyi biliyoruz siz gücünüz yetse tüm dünyayı Gazze gibi bombalar, yakıp yıkar, yok ederseniz. Bu sizin mantığınız, bu sizin varoluş gayeniz. Tarih bunu biliyor bizlerde bunu biliyoruz. Bunu yapmakla dünya halklarının kin ve nefretlerinin daha da bileyilenmesi için, çelikleşmesi için sadece su verdiniz; akıttığınız şehit kanlarıyla. Bugün ölüme bir adım daha yakınsınız.

Sizler aslında Gazze’ye saldırmakla oradaki çocukları, kadınları, yaşlıları belki öldürdüğünüzü zannediyorsunuz(!) Bunu da başarmış olabilirsiniz… Sizler aslında onları ŞEHİT etmediniz sizler bizleri diriltiniz, sizler küçücük çocuklara varana kadar zalimliğinizi gösterdiniz.

 

Şimdi sadece Gazze değil,  Türkiye, İstanbul, Ankara, Konya, Seydişehir, Ortadoğu, Latin Amerika, Uzak Asya’ya varıncaya kadar tüm dünya, herkes Hamas’çı oldu.

Sizin bir avuç olarak tarif ettiğiniz o ruh toprağa atılmış bir tohum gibi dünyanın dört bir yanında fışkırdı, direniş askeri olarak yeşerdi... Siz hem askeri olarak kaybettiniz; istediğiniz zaferi elde edemediniz, hem de dünya sizin ne kadar ahlaksız bir millet olduğunuzu tekrar gördü. İki yönden kaybettiniz hem askeri olarak hem de ahlaki olarak kaybettiniz…

Şunu bilin ki Unutmayacağız! Ateşkes oldu diye unutacağımızı zannederseniz yanılıyorsunuz. Bosna’yı, Çeçenistan’ı,  Lübnan’ı, Irak’ı, esir kamplarını… Bütün bir insanlığı aşağılamalarınızı,  dünyada yapılan kitlesel kıyımı,  unutacak mıyız?

 

HAYIR UNUTMADIK! ASLA UNUTMAYACAĞIZ VE UNUTTURMAYACAĞIZ!

Nasıl ki bugün; Seydişehir halkı, Türk halkı, dünya halkları tek yürek olup Gazze'ye sahip çıkıyorsa, bundan sonrada sahip çıkmaya devam edeceğiz. Nasıl ki; insanlık tarihinde hiçbir alçaklık, canilik, yamyamlık asla unutulmadıysa bütün dünya ile birlikte bizlerde bu yaptıklarınızı unutmayacağız, unutturmayacağız…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.