20 dolardaki sır

20 dolardaki sır

 

Sevgili Nitekilli okurlarım bu hafta sizlere hepimizin mutlaka gördüğü,elimizden geçtiği 20 $ dan bahstedeceğim lütfen şimdi olmasa da bir ara elinize geçince uygulamanızı isterim. Unutmayın ki gerçek ve zengin Yahudiler Amerikadadır.

İkiz kuleler patlatıldı; Amerika, Irak ve Afganistan’a girdi. Amaç neydi, Irak’taki petrole sahip olmak kendi Teksas’taki petrolünü idareli kullanması… Afganistan’a girmesi ise Çin’i kontrol altında tutbilmek tüm dünyaya gözdağı vermek içindi. Bence de Amerkan halkını ve tüm dünya halkını uyutmaktı bu ikiz kule hikayesi..? Umutmayın uydudan sizin gibi bizim içtiğimiz sigaranın markasını bilen Amerika halen Usama bin Ladin’i bulamaıştır.

 Saygılarımla. Tekrar unutmayın ki bütün dünya Gazze’den yana olduğu halde Amerika’nın korkusundan sesini çıkaramamıştır. Herşeyin imkansızı Amerika’da mümkün!!!..

 

1. 20 $’ı yarıya katla....


Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.