MİLLİ İRADE ŞAHLANDI HAİNLERE DUR! DEDİ

Fakir fukaranın çocuklarının rızkından kesip ödediği vergilerle beslenip  palazlanan Atatürk’ün deyimi ile türeyen dahili ve harici BEDBAhtlar 15 temmuz 2016  gecesi  MİLLİ  İradeyi  hedef alıp Devletin teslim ettiği silahı kuşanıp sokakları kan gölüne çevirmiştir.

      Yüce Mevlanın  inayeti ile galeyana gelen ve tek yumruk halinde birleşip bu hayasızlara karşı çıkan MİLLİ İRADE ve seksen milyonluk sağ duyu birleşip İHANETİN ÜZERİNE  DEV GİBİ HEYBETİ İLE YÜRÜMÜŞ  ve ayni gün sabaha karşı hak ettikleri cezayı vermiştir.

      Ölen Şehidimizin  yaralanan gazilerimizin  hakkı yanlarına kar kalacak mı? asla. Dini kisveye bürünüp, sureti Hakdan görünüp her türlü hileye baş vuran bu hayasızlar masım insanları para ile kandırıp sokağa dökenlerin günahı karşısında Yüce Mevlamız milletimizin yanında olmuştur. Akşam başlayan  felaket sabah ezanı ile evvel Allah  zafer milletimize müyesser kılınmıştır.

      Zaman zaman sırası geldikçe misaller verdiğimiz, kitaplardan aktarmalar yaptığımız  TANRISAL MUCİZE onbeş Temmuz gecesi tecelli etmiştir ey benim asil ruhlu milletim.

       Hain çetelerin kurdukları tuzak ayaklarına dolaşmış ve yüzü koyun  yere yuvarlanmışlardır.Bir daha kalkamayacaklardır ayağa inşaallah.. Kacacak yer aramışlardır. Leşleri ayaklar altında çiğnenmiş ruhları cehennem azabı ile yuğrulmuştur onların.

      Yazımızın başında bahsettiğimiz TANRISAL MUCİZE den bir nebze bahsetmek istiyorum. Yakın tarihimizde yaşanmıştır. Bindokuzyüz elli iki yılındayız Kuzey Kore İLE  Güney Kora savaş halindeler. Birleşmiş milletlerin aldığı bir karara uyularak Menderes hükumeti Güney Koreye Tugay Komutanı General Tahsin Yazıcı  komutasında  bir Tugay  asker gönderdi. Savaş İngiliz birliklerinin yanında devam ederken Türk Tugayına haber vermeden çekilen İngiliz askerlerinden boşalan  cepheye  sızan düşman askerlerinin Türk birligine  yönelik imha  hareketi başlatılır. Mehmetcik  son derece zor durumdadır.

       O gece bakın neler olmuş Konyada. Veli Allah dostu Ahmet Hüdai hazretleri Ladik kasabasında evinde iken kadim dostu Şemsi Tebrizi Camii  imamı hacı Osman Karabulut hacı babanın evinde misafirdir. Tam o sıradaHacı Ahmet ELMA hazretleri Gaipten bir davet alır.Tanrısal mucize devreye girmiştir.

      Şimdi buraya bir nokta koyup, ötesini Misafir Osman Kara buluttan dinleyelim. Hacı baba yatsı namazını kıldı ve bizden müsaade alıp uçtu gitti.

      Sabah ezanları okunurken geldi. Ve bize dediki..KOREDE İDİK.Türk askeri çember içine girmiş.İmha edilmek üzere iken kurtarılmaları için Mevladan izin çıktı.Manevi arkadaşlarımla bizim askerin önüne düştük. Kafir bizi görüyordu fakat bizim asker sizi görmüyordu. Kılınçları çektik. Küffar askerini kılıçtan geçirdik bizim askere yol verdik. Şimdi bu dediklerimi radyodan dinleyeceksiniz. Dedi. Radyoyu açtık haberlere yeni başlanmış ilk haberde KOREDE BULUNAN Albay Tahsin yazıcı komutasındaki TÜRK BİRLİĞİ ÇEMBER İÇİNE ALINMIŞ, İNANILMAZ BİR KAHRAMANLIK ÖRNEĞİ VERİLEREK CENBER YARILMIŞ  VE TÜRK AKERİNİN BURNU KANAMADAN KURTARILMIŞTIR. ,diyerek radyo da haberler tekrar tekrar verilmiştir.

         Haftaya devam edecektir  

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.