Meydanlar; Darbeci Fetöcüler ve Cemaatler…

 DARBECİ FETÖCÜLER  MEYDANLARDA..

Milletimiz 15 Temmuz gecesi alçak Fetö terör örgütünün darbe girişimine karşı gösterdiği “Kahramanlık Destanı’ tarih ülkemiz için bir milattır, Milletimiz adına da tarihin seyrini değiştiren bir dönüm noktasıdır.

Milletimiz  o gün bu gündür   Ülkenin  her tarafında  Meydanlarda  darbeci Fetö Terör   örgütüne karşı  sabahlara   kadar  nöbet tutmakta sabah işine    gitmekte.  15 Temmuz gecesine kadar fetönün hizmet adı altında sürüleştirdiği yapıda dine hizmet diye “CIA -MOSSADA”a hizmet eden zavallılar, Millet iradesine karşı yapılan alçak darbe kalkışması ile başarısız olduklarını görünce akıllarında hemen makas değiştirip hiç bir şey olmamışçasına meydanlarda münafıklık yapma derdine düşmüş.

 MEVCUT CEMAAT ANLAYIŞI MİLLETİN BAŞINA ÇOK İŞ AÇAR..

 Son olaylar göstermiştir ki Cemaat( Şu anki Mevcut Cemaat anlayışından, sürüleştirilen an be an sadece anlayış farkı yüzünden Müslümanların birlik ve beraberliğine   kast eden   bir  anlayıştan, sadece   kendisini hak   başkalarını sapık  ilan eden  tekfirci  anlayışı  bahsediyorum. İslam ümmetinin ve Müslümanların birlik ve beraberliğini önceleyen kardeşlerime hiçbir sözüm olamaz) anlayışı bu milletin başına beladır.  İslam şimdiye kadar en büyük darbeyi  mevcut anlayıştaki cemaat adı altında yapılanan kripto yapılardan görmüştür…

Şu anda  Türkiye’yi   bu pozisyona    getiren cemaat anlayışıdır. Cemaatçi /Fetöcüler darbeci tehlikelide, diğer proje ürünü bahse konu gruplar sütten çıkmış  ak  kaşık mı sanki, onlarda  en  az  fetöcüler kadar tehlikeli, fetöcüler  kadar  darbeci, fetöcüler kadar sürüleştirilmiş  kitlelerdir.

Etrafınıza iyi bakın Darbe meydanlarında darbeciler tarafından şehit edilenler başka, Darbe ertesi Fetöcülerden boşalan devlet kadrolarını doldurmak  Cemaatler arası  kavga başlatarak  ganimet için koşuşan münafıklıklar bir başka. 

 Savaşmayı  göze  alamayan  bu   ganimetçi  Cemaatçi  güruh  Darbe karşısında  Aziz milletimizin oluşturduğu   bloğu adeta   dinamitleyerek  Emperyalistlerin güdümünde (bunu  CIA-MOSAD-FETÖ-PDY-ve  Türkiye   bazı   grupların kışkırtması ile ) Müslümanlar arasına  fitne  fesat tohumu  ekmeye çalışan uzaktan kumandalı  ahmaklar, sosyal medya  maymunlarıdır. Bunlar şimdiye kadar sapı, samanı seçmeden önüne gelen her şeyi yiyen, beyinsiz sürüsü olduğunu biliyorduk ama ganimet için bu kadar alçalacaklarını bilmiyorduk.

Uzatmadan bunlara diyorum ki; aklınızı başınıza alın. Müslümanların birliğine ve dirliğine yapılan her davranış ve hareket aynen fetö tipi CIA  - MOSAD güdümünde bir harekettir.

Devlet büyüklerine söylüyorum bir daha hata yapma lüksünüz yoktur. Milletimiz 15 Temmuzda CIA   - MOSAD güdümlü fetöcü hainlere karşı koyarak milletimizi uçurumun kenarından alarak ülkemizi Suriye, Irak gibi bölünme tehlikelerinden kurtarmıştır.

Devlet içinde  bir  pisliği  temizlerken   başka   gruplarla la   onların yerini doldurmaya   kalkmak   bu milletin  geleceğine  yapılacak  en büyük   kötülüktür.

15 Temmuz gecesinden beri darbeye karşı olan aklıselim herkesin ortak isteği Devlet içinde Mezhepçi, Cemaatçi,Grupçu….vs gibi  bir yapılanma olmasını kesinlikle istemiyor..

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.