Küfür İle Ayakta Durabilirler Ama...

Küfür İle Ayakta Durabilirler Ama, Zulümle asla ayakta duramazlar.

1948 yılından beri mazlum insanlara zulmeden bir millet bir devlet var. Çocukluğumuz gençliğimizi bu lanet olası milletin katliamlarını dinleyerek geçti.

 İçimden öyle kin nefret dolu ki sürekli bir şey yapamamanın ızdırabını yüreğimin derinliklerinde hissettim hep..

Tarihte hiç unutamadığım o acı görüntüleri hep bu zalimler yaşattı bana. Kucağında çocukla ne olur ateş etmeyin diye yalvaran bir babanın her şeyden habersiz çocuğunu dünyanın gözünün önünde ateş ederek şehit edilişini   asla  unutamam.

Gözleri görmeyen ve Boyundan aşağısı tutmayan felçli bir adama roketle saldıracak kadar alçak bir milletin o insana yaptığı  o büyük insan şeyh Ahmet Yasin’inin şehit edilmesini asla unutamam.

Yıl  2017, Müslümanların ilk kıblesi  ,Namazın Müslümanlara farz kılındığı miraç mucizesinin yaşandığı , Mescid-i Aksa ABD başkanı   tarafından  işgalci İsrail’in başkenti olarak  onaylanıyor..

 İşgalci Siyonistler yıllardan beridir, Mescid-i Aksa’nın hürmetini çiğnemekte, kapılarını kırmakta, avlusunu ve merdivenlerini kirletmekte, tek başlarına bu mukaddes makamı savunan onlarca Filistinliyi şehit  etmekten asla  geri durmadı.

Siyonist örgütlerin Mescid-i Aksa’ya yönelik bu saldırıları üzerine İslam ümmeti Şimdiye kadar olmadığı kadar sert ve organize tepki vermeleri yüreklerimizi serinletti..

 Şu asla unutulmamalı; Tarihte hiç yok olmayacak, hiç yenilmeyecek olduklarını zanneden nice devletler nice milletler yok olup gitmişlerdir.

Zalim milletlerin yok olması için belli bir ecel söz konusudur. Zâlim milletler, belli bir süre yaşarlar, sonra ecelleri gelir, yok olurlar. Elbette Zalim İsrail’de yok olacak buna  inancım tamdır, Ama   İsrail kendisi   yok olmadan     onu destekleyen  onun arkasında   duran  Ortadoğu  Tiranlıklarını da   yanında  götürmesi  kaçınılmaz  olacaktır.

Bir Devlet, Küfür İle Ayakta Durabilir Ama Zulümle asla ayakta Duramaz.

Siz zannediyor musunuz ki İsrail?in bu yaptıkları yanına kar kalacak.

Siz zannediyor musunuz ki İsrail yaptıkları onca zulümden sonra yıkılmayacak.

İsrail?in sonu yakındır,  hem de çok yakın? Son çırpınışlardır? Yaptıkları ile mazlum insanları beşikteki eşikteki çocukları bombalamıyor Kendini bombalıyor bunun farkında değil.

Bunun farkına vardığı gün  sonunun geldiğini de görmüş olacak tarih bu görüntüleri unutmaz tarih bu şehitleri unutmaz?.

Zulmedenler nasıl bir inkılâpla yıkılacaklarını göreceklerdir?

Bu tüm zalimler için böyledir?

Önemli   olan bizim kimin safında  yer aldığımız.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.