Her şeye rağmen teşekkürler

2008 Avrupa Şampiyonası isimlerini kazıtan Türk Milli Takımını yürekten kutluyorum. Hiçbir yoruma gerek kalmaksızın yürekleriyle oynayan her futbolcumuzun bu başarıda katsının çok büyük olduğunu gördük. Detaylara girmemek gerekir. Olması gereken fazlasıyla olmuştur. Milli Takımımız ve Türk Milleti bir kez daha azim ve inancının zaferini yaşadı, yaşattı. Eleştiri falan yapmadan herkes teşekkür etmeli, bu güzellikleri Türk halkına yaşattıkları için. Tabi bütün bunların yanında hafızalarda kalan Başbakanın, Cumhurbaşkanının maçlara gitmesi o heyecanı yaşaması da ayrı güzelliklerdi.  

NACİ ATAK DP İLÇE BAŞKANI OLDU

Ereğli Demokrat Parti İlçe başkanı 25 yıllık Belediyeci Müteahhit Naci Atak oldu. Atak, DP Parti binasında düzenlediği basın toplantısında Ereğli halkına ilçe başkanı olduğunu açıkladı. Ereğli siyasetine yeni soluk getireceklerini söyledi.

Susan değil konuşan muhalefet olacaklarını, bunu Ereğli için yapacaklarını ifade etti. Hayırlı olsun diyelim. Siyasi partiler Ereğli’nin geleceğine imza atan en büyük sivil toplum örgütüdür.

Her parti Ereğli için üzerine düşeni yapmakla yükümlüdür. Bakalım Naci Atak Ereğli siyasetinde neler yapacak.

TEŞEKKÜRLER AMİRİM

Çarşamba günkü yazım için Ereğli Emniyet Müdürlüğü amirlerinden Bahattin Çetindere aradı. “Kiraz Üreticileri Birlik Başkanı tehdit aldığıyla ilgili bize hiçbir şekilde müracaatı yok. Başkan Ali Kara bildikleriyle bize gelirse bu konu da bize düzen ne ise biz yapmaya hazırız. Bizim işimiz zaten budur” açıklamasını yaptı.

Başkan Ali Kara seni kim ve veya kimler nasıl tehdit ediyorsa bunu yetkili mercilere bildirirsen hemen gereken çalışmanın yapılacağını amirim ifade ediyor.

ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDERKEN

Ereğli merkezde Belediye asfaltlama çalışmaları hızla devam ederken bir sıkıntı oluştu. Trafiğin akış yönü değişiyor. Ama işaretlemeler düzgün yapılmadığı için olası kazalara davetiye çıkıyor. Kısa süreli çalışmalarda trafik işaretlemeleri yapılırsa Ereğlili sıkıntı çekmez. Birde şehit Kamil Atalay İlköğretim Okulunun bahçesi park olarak açıldı. Bu sokaktaki araçların kaldırılarak asfaltlama bitene kadar gidiş gelişin açık tutulması trafiği rahatlattığı gibi trafik ekiplerini ve Ereğlilileri de rahatlayacaktır.

geçici süre Şehit Kamil Atalay ilköğretim Okulu sokağındaki 10 – 15 araç okul bahçesine park edebililer. Herkes bu konu da duyarlı olursa sanırım sıkıntı yaşanmaz.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.