Fatıma Nur Mücevher

Fatıma Nur Mücevher

Bismillahirrahmanirrahim

“Onlara yeryüzünde fesat çıkarmayın denildiğinde; ‘biz ancak ıslah edicileriz!’ derler. İyi bilin ki; Onlar bozguncuların ta kendileridir. Fakat farkında değillerdir.” (Bakara Suresi 141-12)

Orta doğunun kanayan yarası Filistin… Üç dinin mensupları barış ve huzur içinde yaşarlarken bir karanlık an gelir ve  Avrupa'daki Hıristiyanlar "Haçlı" seferi organize etmeye karar verirler. Papa II. Urban 25 Kasım 1095 günü Clermont Konsili'nde "Kutsal Toprakları Müslümanlardan kurtarma" çağrısı yapar ve bu çağrı üzerine çok geçmez 15 Temmuz 1099’da Haçlılar Kudüs’ü işgal eder. Bu ilk işgal diğer işgallerin atasıdır!  Duvardan çekilen ilk tuğladır ve tüm tuğlaların çekimi başlar insanlık duvarı, insanlığın gözü önünde işgal edilir!

Daha evvel birkaç defa yazdığımız Siyonizm konusunu kısaca hatırlatmakta fayda var. Theodor HERZL  Paris muhabiri bir gazeteci Siyonizm denen keneyi dünyanın başına bela eden isim. Theodor İsviçre’nin Basel kentinde bir toplantı yapar bu toplantı siyonizmin inşasıdır. Kararlar alınır hatta öyleki  Lozan Antlaşması  dahi kirli planların gölgesi altında gerçekleşecektir. (Merak edenler lütfen 7 Maddelik Haim Naum Doktrinlerini okusunlar.)

Yine bir 15 Temmuz gecesi 917 yıl sonra aynı karanlık el tekrar uzandı! Ki zaten evvelinde de elini hiç çekmedi, çekmeyecekler.

Allah’ın yardımı ile Milli Mücadele’den zaferle çıkmış bir milleti gecenin karanlığında bozguna uğratacaklarının hayallerini kurdular. Ne var ki Allah içimizdeki beyinsizler nedeniyle  hamd olsun ki mağlubiyet değil zafer (inşallah) nasip etti.

15 Temmuz gecesinde büyük bir darbe oldu. Fethullah GÜLEN  yani bir zamanlar ‘hocaefendi’ denilen, okullar açtığı için mücahid gibi gösterilen zaat.

Türkiye’de hangi darbe(28 Şubat mesela) olursa olsun çanak tutan, hangi zalim varsa duasına katan(İsrailli çocuklar güya bombalanıyor diye gözyaşlarıyla dua ediyor mesela), hangi din düşmanı varsa bağrına basan (buraya çok kişi gelir)ve hangi Müslüman (Erbakan Hükümeti) varsa ‘BECEREMEDİNİZ GİDİN!’ diyen. Geçenlerde dış basına açıklama yaparken ‘Tayyip be bizi hiç sevmedi’ yönünde bir açıklamasını okumuştum. Siz bu ülkeyi ne kadar sevdiniz?

15 Temmuz darbesi sadece  Türkiye’ye  yapılan bir darbe girişimi değildir! 15 Temmuz darbe girişimi bu milletin inancına, dinine, ırzına yapılacak bir darbe idi! 15 Temmuz darbesi söz konusu terör örgütünün bu vatanın askerlerine, o askerlerin analarına/babalarına yapılan bir darbe idi! 15 Temmuz darbesi başımızdaki örtüye yapılan bir darbeydi! Ve en kötüsü 15 Temmuz darbesinin failleri kim olursa olsun ki biliyoruz zaten bu darbenin maşası Fethullah GÜLEN camiasının evvela kendilerine yaptığı bir darbedir! İçlerinde bulunan talebelere itaati ve koşulsuz teslim olmayı empoze eden bu zihniyet ülkesine baş kaldırma girişim ve cesaretini zannediyoruz ki büyük ağabeylerden, büyük kafalardan ve büyük karanlık gölgelerden almış olmalı. Bakınız bu darbe girişimini her ne kadar biz yapmadık deselerde ‘tutuklananların ceplerinden çıkan bilgiler ve belgeler’ hizmet ettikleri yeri alel ade ele vermekte değil mi?

“Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın” diyen merhum Mehmet Akif ERSOY’u  daha iyi anladık gençlik olarak!

“Bu milletin külüne üflesen altından iman çıkar!” diyen Merhum Mücahid ERBAKAN’ı daha iyi anladık!

Halil KANTARCI’nın davasını, çocukluğundan feragat ettiği davayı, özgürlüğünü gölgeleyen zindanları ve canından çok sevdiği şehadeti daha iyi anladık!

Daha iyi anladık ki; ‘Allah’u Ekber!’ nidasıyla paletin arasına konan bir kaldırım taşının tuz/buz olmadığını!

Daha iyi anladık ki; Bizi hiçbir güç birbirimizden ayıramazmış. Vatan söz konusu olunca saflar sıklaşıp siyaset ikinci, üçüncü, dördüncü planmış…

Kanlarını cemre misali toprağa bırakan şehidlerimizin öncülük ettiği “VATAN SEVGİSİ İMANDANDIR” hassasiyetini iliklerimize değin hissettik!

Bu savaş kirli ve kör odakların İslam’ı hedef aldığı açıktır. Filistin’in, Çeçenistan’ın, Bosna’nın, Afganistan’ın, Pakistan’ın, Irak’ın, Suriye’nin, Myanmar’ın, Doğu Türkistan’ın, Mısır’ın, Libya’nın ve nice İslam aleminin savaştığı güçten hiçbir farkı yoktur 15 Temmuz gecesinde ayaklananların! Çünkü küfür tek millettir! Savaş ise iki tarafın; HAKK VE BATIL’ın savaşıdır!

15 Temmuz’la geleceğimizi kurtaran tüm Vatan Şehidlerimize teşekkürü borç bilirim. Rabbim cennetinde cemali ile müşerref kılsın! Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum ve ikinci bir uyarıya kadar Meydanları Boş Bırakmayan annelerimizden, ninelerimizden, dedelerimizden, ağabeylerimizden RABBİM GANİ GANİ RAZI OLSUN!

Son olarak 15 Temmuz’a pişkin pişkin tiyatro diyen tiyatro sevicileri de kınıyorum! 15 Temmuz tiyatro değil batılın karşısında Hakk’ı savunanların APAÇIK BİR ZAFERİDİR!

Zafer inananlarındır ve zafer yakındır!

Selam ve dua ile…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum