Durali Göğüş

Durali Göğüş

BİDEN (BİDON)’NA DÜŞEN BİZİMKİLER

İnsan ilk nefesle başladığı yaşam mücadelesine, Rabbine kulluk bilinci ve fizyolojik büyüme ile devam eder. Akıl baliğ çağına geldiğinde ise sorumlulukları ve görevleri vardır. Geleceği ile ilgili hedefler, idealler planlamalar yapar. Külli iradeye teslim olmuş bir yaşam mı? Yoksa batıl (Şeytani) bir yaşam mı?

Hedef sıfır noktasında başladığımız dünyalık zirveye doğru bir hayat ve süreci tamamlayıp tekrar özümüz olan toprağa dönüp, ebedi âleme imanla kavuşma sürecidir.

Ömür bir merdivense, basamakları sağlam adımlar atarak, yılmadan, tökezleyip, düşmeden hedefe ilerlemek ideali olmalı insanın. İlerleyiş hedefimiz rahmani olmalı. İlkeler yürüyüşünde emek, gayret, azim ve çile olmalı.

Bir de günümüz teknoloji çağında hedefe yorulmadan, zahmet çekmeden varmak isteyen, rahatına düşkün, miskin, asalak ruhlu insanlar var.

Küresel dünyanın yaşam çarkı içerisinde insanoğlunun siyasette, ekonomide hedeflere ulaşma yolculuğuna bir bakalım.

Mazlum coğrafyalarda ülkesi için basamak basamak ilerleyen kutlu milletler tüm engelleri güçleri azimleri ile zirveye ulaşmak üzere iken;

Vahşi, emperyalist medeniyetin vampirleri, bölgelerin insan ve doğal zenginliklerini sömürdüler. O milletlerin gözyaşı ve kanı üzerinde göklere ulaşacak kuleler inşa edip azgınca hayat sürmeye devam ettiler.

Zirveye asansörle ulaşan karnı şişkin vampirler, menfaat ve çıkarlarında azalma ve tükenme kaygısı görünce yine dişlerini gıcırdatarak tekrar zulme sarıldılar. Zirveye yaklaşan, kafa tutan ülkelerin yürüyüşünü engelleme girişimlerini utanmadan, sıkılmadan, salyalarını akıtarak dillendirmeye başladılar.

Sözü şuraya getirmek istiyorum. Büyük şeytan ABD’nin başkan adayı Joe Biden (Bidon)’ın seçim kampanyasındaki hedefi, dünya mazlum milletlerinin umudu Türkiye ve başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlıktan düşürülmesi. Bunu dünyanın gözünün içine baka baka ‘’Darbeyi beceremedik. Türkiye de muhalefetin topunu ve terör örgütlerini bir araya getirdik, iktidarı devirme planını destekleme politikasını sürdüreceğiz.’’ sözleriyle ifade etti. Görünen köy kılavuz istemiyordu aslında.

Yazımızın giriş kısmında da belirtiğimiz gibi amaç, küresel mücadelede rahmani olanlarının yolunun şeytani güçler tarafından engellenmesidir. Küresel haydutların tuzağına kimlerin gönüllü, kimlerin habersizce Biden( Bidon) in çarkına girdiği meselesidir asıl olan.

 Seküler sol zihniyet tarih içerisinde genel strateji gereği gönüllü piyon rolünü hemen kapmıştır.. Suyun bizden yanında bulunan kimi milliyetçi, kimisi muhafazakâr maskeli zevat, şaşkınlık içerisinde Biden’ in şarap fıçısı (Bidon) içerisinde kendilerini buldular.

Şarap bidonuna düşen her nimet necis duruma dönüştüğünden yapısal özelliklerini kaybetmiş hükmüne geçerler.

Büyük Türkiye ideali ile tüm bedensel ve ruhsal enerjisini sarf eden başkan, ona omuz veren sayın Bahçeli ve Destici gibi tuzağa düşmemiş vatan evlatlarına sahip bu ülke. Bekamız için Türk Dünyasında, Balkanlarda, Doğu Akdeniz’de, Ortadoğu’da, Afrika’da hami olan, destan yazan bir millet var artık.

Bu ‘’Cumhur Birlikteliğine’’ karşı oval ofis emperyalist kafa Bi den tarafından oluşturulan muhalefet ittifakı tuzağı ne yazık ki boşa çıkacak ve çıkmalıdır.

Tuzak kuranların tuzağını bozan bir Rabbimiz var. İpleri küresel çetelerin elinde olan, ülkenin gelişimde bir dikili taşı olmayan zihniyetin başı bay müdür, Pensilvanya’nın sevdalı jokeri sayın bayan, Londra lortlar kamarası prensleri gül kokulu çaylak ve AB gazlaması ile coşan hoca, şuuru bitik ihtiyar amca, terörün tetikçileri eş başkanlar. Tamamı bidona bodoslama dalmış zavallılar. Deşifre oldunuz. Utanın! Ve çıkıp halktan özür dileyin.  Bi don dan beslenmeyi bırakın; kurtuluşunuz kendi özünüze dönmenizdir.

Bu millet ‘’sizden ne çağdaşlık, ne iyilik, ne şuur, ne gelecek görür, ne de deva bulur.’’

Erbakan hocamın tabiri ile  ‘’ Sizi gidi taklitçiler sizi, hadi oradan hadi oradan.’’

 

   Ey küresel çetenin kovboyları şunu bilin ki:

   Siz , ne Siyonizm’e kul köle olan ne Firavun Sisi’ , ne Hafter ,ne orta doğunun satılmış prensleri,  ne tekfur Micotakis ile Yeni Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı karıştırmayın.

    Son söz;

 Yaradılış ve tarihsel kodlarını yeniden yazan bu milletin, insanlık ve toprak medeniyetinin kurulması yolunda basamakları adım adım zirveye ulaşımını engelleyemeyeceksiniz.

 

‘’En tehlikeli düşman bize benzeyip te bizden olmayanlardır’’. 

(Hz.Ali)

 

                       19.08.2020

                     Durali GÖĞÜŞ

                                                                                             

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum