Amerika Hiç bir halt edemez...

Son   günlerin   gündemi ABD  ile  patlak veren  vize   krizi  sonrası gelişmeler..

Belki  yazının başlığına  bakıp  çok abartılı bulabilirsiniz  laf olsun diye  söylemiyorum içimden geldiği  ve kalbi  olarak söylüyorum  ABD   hiç bir halt  edemez..

Yeter ki    biz   birlik olalım..

Yeter ki biz vatanımızı milletlimizi içeriden satan  Hainlerden olmayalım..

Yeter ki biz hangi parti, hangi görüşten olursak olalım, hiç bir düşünceyi vatan sevgisinden üstün tutmayalım…

Amerika'nın bölge halkları içerisinde kesinlikle haysiyeti olmadığını biliyor.Araştırmalarda Türk halkının %80 ABD karşı ..

Tarihin hiçbir döneminde Türklerin esaret altında yaşamadığını, bu nedenle kontrol edemeyeceklerini anlayan Emperyalist güçler 15 Temmuzda içerideki hainleri vasıtası ile bu ülkede darbe yaparak bölüp parçalamak istediler.

Bu gün açık   ve  net olarak  göstermiştir ki 15  Temmuz   darbesinin arakasında  ABD ve Almanya    var.. Ama kendileri değil de Allah diyerek bu milleti kandıran hainlerin eliyle bunu yapmak istemişler…

 Ülke olarak zor bir süreçten geçmekteyiz… Kıldan ince, kılıçtan keskin bir yol üzerindeyiz,  sendelendiğimiz anda düşeriz ve paramparça oluruz…

  Tek  kurtuluşumuz    parti, pırtı   ve ideolojimizi   vatan millet sevgisinin önüne  geçirmeden  ülkemize   dolayısı  ile    ülkemizin  değerlerine   sahip çıkmak..

Bu Ülkede Tayyip Erdoğan  gitsin de  ABD  gelsin diyebilecek alçaklar var.. Şunu bilmeliyiz ki Tayyip Erdoğan gittiği an emperyalistlerin ülkemizi bölme planına bir adım daha yaklaşmış olacaklar.

Bir liderden, bir ülkeden, ABD ne kadar çok nefret ediyorsa mazlumlar o kadar çok sevmeli.

 ABD Tayyip Erdoğan’dan nefret ediyorsa, onu yok etmeye çalışıyorsa,  biz dua etmeli arkasında olmalıyız. Biz liderlerimizin arkasında olursak, Vatanımızı ve milletimizi her şeyin üstünde tutarsak, “ABD BİR HALT EDEMEZ.”

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.