• BIST 103.118
  • Altın 270,085
  • Dolar 5,7755
  • Euro 6,3762
  • Konya 9 °C
  • Nedim Şener'den Bülent Arınç'a "ankesörlü telefon" sorusu
  • Dilipak'tan 10 Kasım'da çok konuşulacak yazı: Camilerin bir yerine Atatürk resmi assak...
  • Serden geçti davasından vazgeçmedi: Osman Yüksel Serdengeçti unutulmadı
  • Nedim Şener'den Bülent Arınç'a "ankesörlü telefon" sorusu
  • Dilipak'tan 10 Kasım'da çok konuşulacak yazı: Camilerin bir yerine Atatürk resmi assak...
  • Serden geçti davasından vazgeçmedi: Osman Yüksel Serdengeçti unutulmadı

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
- Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 8. hafta maçlarıyla devam edilecek- TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları oynanacak

 

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig, 8. hafta karşılaşmalarıyla devam edecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de de 9. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Süper Lig

 

Bugün:

20.30 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom)

Yarın:

15.00 Antalyaspor-Gençlerbirliği (Antalya)

17.30 Trabzonspor-Gaziantep FK (Medical Park)

17.30 Medipol Başakşehir-Göztepe (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 MKE Ankaragücü-Beşiktaş (Eryaman)

20 Ekim Pazar:

14.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.30 Aytemiz Alanyaspor-Çaykur Rizespor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Yukatel Denizlispor-Fenerbahçe (Denizli Atatürk)

21 Ekim Pazartesi:

20.00 İttifak Holding Konyaspor-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

 

- TFF 1. Lig

 

Bugün:

19.00 Akhisarspor-Eskişehirspor (Spor Toto Akhisar)

Yarın:

14.00 Hatayspor-Adana Demirspor (Antakya Atatürk)

16.30 Bursaspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Menemen İlçe)

20 Ekim Pazar:

14.00 Keçiörengücü-Balıkesirspor (Aktepe)

16.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)

19.00 Altınordu-Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Adanaspor-İstanbulspor (5 Ocak Fatih Terim)

21 Ekim Pazartesi:

19.00 Fatih Karagümrük-Osmanlıspor (Stat henüz açıklanmadı)

 

- TFF 2. Lig

 

Kırmızı Grup

Yarın:

14.00 Vanspor-Sivas Belediyespor (Van Atatürk)

15.00 Tuzlaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Tuzla Belediye)

15.00 Eyüpspor-Ankara Demirspor (Esenler)

20 Ekim Pazar:

14.00 Birevim Elazığspor-Piserro Kahramanmaraşspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

14.00 Bayburt Özel İdare-Ergene Velimeşespor (Bayburt Genç Osman)

14.30 Kastamonuspor 1966-Uşakspor (Gazi)

14.30 Kırşehir Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Kırşehir Ahi)

15.00 Bandırmaspor-Niğde Anadolu Futbol Kulübü (Bandırma 17 Eylül)

19.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

 

Beyaz Grup

Yarın:

14.30 Hacettepe-Hekimoğlu Trabzon (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Sancaktepe Futbol Kulübü-Sarıyer (15 Temmuz)

15.00 Manisa Futbol Kulübü-Pendikspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

20 Ekim Pazar:

14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

14.30 Yeni Çorumspor-Tarsus İdmanyurdu (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 İnegölspor-Yılport Samsunspor (İnegöl İlçe)

15.00 Kırklarelispor-1922 Konyaspor (Kırklareli Atatürk)

19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Gümüşhanespor (Diyarbakır)

19.00 Afjet Afyonspor-Başkent Akademi Futbol Kulübü (Zafer)

 

- TFF 3. Lig

 

1. Grup

Yarın:

14.30 Çankaya Futbol Kulübü-Yomraspor (Ankara OSTİM)

15.00 Silivrispor-Artvin Hopaspor (Ziya Altınoğlu)

20 Ekim Pazar:

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Tokatspor (Faruk Çelik)

14.00 Anagold 24Erzincanspor-68 Aksaray Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

14.30 Serik Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

14.30 Erzinspor-Çatalcaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

14.30 Düzcespor-Yeni Orduspor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Şile Yıldızspor-Manisaspor (Şile)

19.00 Ci Group Buca-Kızılcabölükspor (Yeni Buca)

 

2. Grup

Yarın:

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Elazığ Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

20 Ekim Pazar:

14.00 Ofspor-Payasspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

14.30 Kozanspor-Ağrı 1970 (İsmet Atlı)

14.30 Erbaaspor-Esenler Erokspor (Erbaa İlçe)

15.00 1877 Alemdağspor-Kemerspor 2003 (Alemdağ)

15.00 Karşıyaka-Kocaelispor (İzmir Atatürk)

15.00 Turgutluspor-Cizrespor (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 Belediye Derincespor-Fethiyespor (Derince Belediyespor Doğal Çim)

 

3. Grup

20 Ekim Pazar:

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Pazarspor (Kelkit İlçe)

14.00 Medical Park Batman Petrolspor-Osmaniyespor (Batman Yeni Şehir)

14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Modafen (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

14.30 Altındağ Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Çubuk İlçe)

14.30 Yozgatspor 1959-Halide Edip Adıvarspor (Yozgat Bozok)

15.00 Nazilli Belediyespor-Diyarbekirspor (Nazilli İlçe)

15.00 Muğlaspor-Karacabey Belediyespor (Muğla Atatürk)

15.00 Gölcükspor-Nevşehir Belediyespor (Gölcük Şehir)

15.00 Bayrampaşa-Somaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • 1922 Konyaspor, Kömürspor'u ağırlıyor10 Kasım 2019 Pazar 02:29
  • Sivasspor'dan Konyaspor maçım sonrası liderlik pozu09 Kasım 2019 Cumartesi 21:28
  • Kocaman: Söyleyecek fazla bir şey yok!09 Kasım 2019 Cumartesi 20:48
  • Konyaspor Basketbol Petkim'i devirdi09 Kasım 2019 Cumartesi 20:45
  • Çalımbay: Konyaspor'u tanıyorduk09 Kasım 2019 Cumartesi 20:28
  • Konyaspor'da hal ve gidiş iyi değil! 2-009 Kasım 2019 Cumartesi 19:38
  • Konyaspor Sivasspor’a mehterli destek09 Kasım 2019 Cumartesi 16:18
  • Sivasspor U17:0-Konyaspor U17:109 Kasım 2019 Cumartesi 15:21
  • Mustafa Metin’den değerlendirme09 Kasım 2019 Cumartesi 13:20
  • Basketbolda rakip Petkim09 Kasım 2019 Cumartesi 01:37
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim