• BIST 87.143
  • Altın 219,609
  • Dolar 5,8507
  • Euro 6,6489
  • Konya 19 °C
  • ABD'ye bir tokat daha Starbucks açılması yasaklandı!
  • Bakan Soylu'dan Kaçak Sigara Uyarısı: Tek Bir Dal Bile Alan Teröre Hizmet Eder
  • MHP, Yerel Seçimde İttifak Yapmama Kararı Aldı
  • ABD'ye bir tokat daha Starbucks açılması yasaklandı!
  • Bakan Soylu'dan Kaçak Sigara Uyarısı: Tek Bir Dal Bile Alan Teröre Hizmet Eder
  • MHP, Yerel Seçimde İttifak Yapmama Kararı Aldı

Futbol heyecanı devam edecek

Futbol heyecanı devam edecek
Konya’da futbol heyecanı bugün ve yarın oynanacak karşılaşmalarla devam edecek

 

Konya’da futbol heyecanı bugün ve yarın oynanacak karşılaşmalarla sürecek. 2. Lig’de Anadolu Selçukspor, Kahramanmaraşspor’u ağırlayacak. Bunun dışında Kadınlar 3.Lig’de Pema Koleji-Antalya Demirspor karşılaşmasının yanında Konya Amatör Futbol Liglerine dair maçlar Konyalı futbolseverleri bekliyor. 

HAFTA SONU FUTBOL GÜNDEMİ

10 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ

Saat     Müsabaka                                           Lig                              Saha

10.00   Konya Kadıköyspor-Konya 1907     U-15-B                       Şht. M. Samur

10.00   K. Karakartallarspor-Tümosanspor    U-15-A                       Şht. S. Ballan

10.00   Selçuklu Bld.- Kadıköyspor              U-19-B                       Dumlupınar

11.00   Atiker Konyaspor-Osmanlı                U-16 Glşm.                 Şht. N. Gün

11.00   Anadolu Selçukspor-Bucaspor          U-15-Glşm.                2 Nolu Saha

12.00   Havzanspor-Selçukspor                     U-19-A                       Dumlupınar

12.00   Selçuklu Diriliş-Seydişehir Bld.        U-15-A                       Şht. M. Samur

12.00   Yıldırımspor-Beyşehir Gölspor          U-15-A                       Şht.S. Ballan

12.00   Selçuklu Belediyespor-Kasırgaspor   U-15-B                       Selçuklu Sentetik

13.00   Anadolu Selçukspor-Bucaspor         U-16-Glşm.                2 Nolu Saha

13.00   Konya Ereğlispor-Seydişehir Gücü   U-19-A                       Ereğli Sentetik

13.00   Ç.Çumra Bld.-Karapınar Bld.           U-19-A                       Çumra

13.00   Kulu Belediyespor-Akşehir Gençlik  U-19-B                       Kulu

13.00   Cihanbeyli Bld.-Ilgın Belediyespor   U-19-B                       Cihanbeyli

13.30   Anadolu Selçukspor-K.Maraşspor    2.Lig                           Atatürk

14.00   Tümosanspor  Taşkentspor                U-19-A                       Şht.S. Ballan

14.00   M. Gençler-Y. Yurt Ereğlispor          U-15-B                       Dumlupınar

14.00   Konya Telekomspor-A.Kültürspor    U-15-A                       Şht. M. Samur

11 ŞUBAT 2018 PAZAR                

Saat     Müsabaka                                           Lig                              Saha

10.00   Kadıköyspor-Selçuklu Bld.               U-17-A                       Dumlupınar

10.00   Telekomspor-Yeni Meramspor          U-17-B                       Şht .M. Samur

10.00   Konya Demirspor-Karakartallarspor  U-17-C                       Şht. S. Ballan

12.00   Yıldırımspor-S. Kadınhanı Bld.        U-17-A                       Selçuklu Sentetik

12.00   Akşehir Gençlik-Akşehirspor U-17-A                       Akşehir Sentetik

12.00   Kulu Belediyespor-Cihanbeyli Bld.  1 Küme A                   Kulu

12.00   İhsaniye GB-Sarayönüspor                1 Küme A                   Dumlupınar

12.00   Monivaspor- Karakartallarspor          1 Küme A                   Şht. M. Samur

12.00   Konya Demirspor-Yeni Meramspor  1 Küme A                   Şht. S. Ballan

12.00   Pema Koleji-Antalya Demirspor        Kadınlar 3.Lig                        2 Nolu Saha

13.00   Karapınar Bld.-Selçukspor                Süper Küme               Karapınar

13.00   Seydişehir Bld.-Ç.Çumra Bld.          Süper Küme               Seydişehir Atatürk

13.00   S.Kadınhanı Bld.-Beyşehir Bld.        Süper Küme               Kadınhanı

13.00   Yeni Emirgazi Bld.-Ilgın Bld.           Süper Küme               Emirgazi

13.00   Beyşehir Gölspor-Seydişehir Bld.     U-17-C                       Beyşehir Sentetik

14.00   Sarayönü Bld.-Manavgat Bld.           BAL                           Sarayönü

14.00   Selçuklu Bld.- Altınekinspor              Süper Küme               Dumlupınar

14.00   Yeni Doğanhisarspor  Havzanspor     1 Küme B                   Şht. M. Samur

14.00   Akşehir Gençlikspor-A.Kültürspor    1 Küme B                   Akören

14.00   Konya GB-Karapınar Bld.                U-15-B                       Şht.S. Ballan

14.00   Mobilyacılar Site-Ç.Çumra Bld.        U-17-B                       Selçuklu Sentetik

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim