Zafer AK Parti'nin kutluyoruz

       YÜCE MEVLA’ya  şükürler olsun. İzni ilahisi ile  sağ duyulu ülke çapında vatandaşlarımızın  oyları ile Zafer müyesser kılınmıştır.

       Hezimet her seferinde olduğu gibi münafık kararsız zümreye ait. Zira böylesine dev gibi muhteşem bir tablo karşısında  çıkan sonuçlara da katlanılacaktır.

       AK  PARTİ Konya teşkilatının da yüce Milletimize armağan eylediği  bu tarihi kalıntılar unutulacak gibi değildir. Başından sonuna kadar kusur etmeden insan üstü bir gayretle  mükemmel bir organize ile Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na da sahip çıkılmıştır.Başarıların dan dolayı da kendilerine gani gani teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Daima yanlarında olacağız.

       Siyasi ahlaka hiç sığmayan tutarsız günler yaşadık.  Beynimizdeki belleğimize yer etti.  Fırsatı ganimet bilip telafisi mümkün olmayan  iftiralara şahit olduk.

       Peki şimdi ne oldu ?Tablo can sıkıcı. Her birinin gönlünde bir başka niyet vardı. Memleketin geleceğini düşünen yok. Çıkar nerede onlar orada. , Esnaf tedirgin, Cinayet şebekeleri devrede, dahili ve harici bedbahtların yaptıkları iş birliği karşısında  sözde dostlarımızdan komşu ülkeler elleri tetikte  PETROLÜN DOĞALGAZIN  yer altı ve üstü  maden ve suyun  hesabını yapan  Türkiyeyi parçalamayı hesaplayıp duran  hainlerin çirkin hesapları var var hayallerinde.

      Ünlü Ekonomistler ülkenin en az  on yıl gerilediğini yazdılar.  Fakat siyasi otoriteler  İktidar partisine yakın olmadıkları gibi kendi aralarında bile anlaşamadılar.

       İşte bu şartlar karşısında  Vatandaş SESSİZ  fakat uyanık.  Hedef  BİR KASIM YA ALLAH…İşte geldi çattı o beklenen bir kasım.  İhanetin hesabını soracaklar hayasızlara,sokağa dökülenlere, PKK ya ve bütün Dünyaya.

       Şahlandı MİLLİ İRADE. “DUR YOLCU  BASTIĞIN BU TOPRAKLAR  BİR VATAN KALBİNİN ATTIĞI  YER DİR” Dur dedi dinlemediler.

       HAZRETİ MEVLA”nın Kıyamete kadar payidar kıldığı bir milletin torunlarıyız biz.Dediler inanmadılar. Bu defa  BİSMİLLAH YA ALLAH  diyen yüklendi sandığa..

       Kazamız Mübarek olsun.Ne eylerse Mevla güzel eyler

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.