Yolun açık olsun Mustafa ağabey…

Rektörlük oylamasında en yüksek oyu alan hemşerimiz Seydişehir’in evladı Prof Dr Mustafa Şahin nihayet Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Selçuk üniversitesi rektörlüğüne atandı.

  Başta ülkemize Konya’mıza,   Seydişehir’imize ve Selçuk üniversitesi camiasına hayırlı olsun.  Rabbim     Mustafa  Şahin  ağabeyin yolunu  açık etsin  Allah utandırmasın ..

 Seydişehir, rektörlük seçimi sürecinde ve atanana kadar geçen süreçte çok iyi   bir   birlik ve  beraberlik sergiledi. Taraflı tarafsız hangi görüşten,  hangi partiden, hangi gruptan olursa olsun bu konuda tek yürek olarak Mustafa Şahine her türlü desteği vermekten kaçınmadı.

 Aynı şekilde Mustafa Şahin ağabeyin rektörlük yapacağı 4 yıllık süreçte bu desteğin artarak devam edeceğini düşünüyorum.

 Biz yeter ki yönetmesini bilelim, halkımızın değerlerine sahip çıkalım onların içinde olalım onlara tepeden bakmayalım bu halk bizi her zaman bağrına basacaktır.   Bunun en güzel örneği cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan birileri onu hep yıkıp yok etmek istese de 13  yıldan  beri   milletimiz onu  bir kere sevdi  ve  bağrına bastı hiç kimse    milletin bağrından  onu koparamadı koparamayacak.

 Mustafa agabeyi’de aynı şekilde ister Konya’dan ister Seydişehir’den milletimiz bağrına bastı Allahın izniyle onu hiç kimse bağrından koparamaz.

  Yolun açık olsun Mustafa ağabey senin başarın bizim başarımız senin başarın Seydişehir’in başarısı senin başarın Konya’nın başarısı senin başarın Türkiye’nin başarısı olsun inşallah…

….

 HAİNLİK OKUMAKLA GEÇEN BİR HASTALIK DEĞİDLİR…

 Ne garip Türkiye saldırı altında, İçeride teröristler dize getirilmek istenirken, dışarıdan bu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içen okumuş yazmış ,kanı bozuklar   güya  destek   adı  alında  ülkesine ihanet  etmekte..

 Güya   okumuş yazmış   bu diplomalı   öküzlerin  ne akılları vardır ne zekaları, ne vatan sevgisi, ne millet sevgisi..
  Okuyup yazmak Aydın olmaktır aydın olmak ise  onurlu olmaktır. Aydın olmak ülkesine milletine vatanına düşman olmamaktır.  Aydın olmak iç işgalcilere karşı dışarıdan onlara destek veren hainlere malzeme üretmek değildir. Aydın olmak bir terör örgütüne arka çıkmak değildir.

 Ey soysuzlar sizin yaptığınız yeni bir şey değildir,   Tarih boyunca sizin gibi hainlerin yüzleri hep kap karadır.

 Unutmayın tarihin çöplüğü sizin gibi ihanet eden hainlerin çöplüğü ile doludur.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.