WhatsApp hangi yeniliğin peşinde?

WhatsApp hangi yeniliğin peşinde?

WhatsApp'da büyük yenilik mi var? WhatsApp şimdi neyin peşinde? WhatsApp hangi yeniliği getirecek? WhatsApp'la ücretsiz sesli görüşme mümkün olacak mı? Yabancı dilleri destekleyecek mi?

WhatsApp bunu da yapar mı? WhatsApp sizi çok şaırtacak! WhatsApp'da büyük yenilik mi var? WhatsApp şimdi neyin peşinde? WhatsApp hangi yeniliği getirecek? WhatsApp'la ücretsiz sesli görüşme mümkün olacak mı? Yabancı dilleri destekleyecek mi? WhatsApp'ın kaç milyon aktif kullanıcısı var?

Akıllı telefon kullanıcılarının vazgeçilmez uygulaması WhatsApp, bu kez bakın neyin peşinde... WhatsApp, kullanıma sunulduğu ilk günden bu yana son kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamalardan birisi. Bugüne kadar kısa mesaj atma konusunda hiç kimsenin yapamadığını kısa sürede gerçekleştiren isim, bu sefer de ücretsiz sesli görüşme için kolları sıvamış durumda...

Yakın zamanda değişen arabirim ve yeni özelliklere baktığımız zamansa, yakın zamanda böyle bir yeniliğin uygulamaya eklenmesi ziyadesiyle olası gözükmekte. Bir internet sitesinin, geçtiğimiz günlerde sızdırılan ekran görüntüsü hakkındaki açıklamasıysa şu şekilde oldu; "Gözler önüne serilen görsel, yenilenecek arabirimin en net örneğini teşkil ediyor. Birçok farklı dili destekleyecek olan sesli görüşme özelliği, arama geldiği anda WhatsApp aracılığı ile ekranda belirecek."

Konu hakkında hiçbir aksi açıklamada bulunmayan WhatsApp, öyle görünüyor ki 600 milyon aktif kullanıcısını bir hayli mutlu edecek. Nitekim aynı özelliğin Facebook üzerinden de kullanılıp kullanılamayacağı hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

Chip

WhatsApp bunu da yapar mı? WhatsApp sizi çok şaırtacak! WhatsApp'da büyük yenilik mi var? WhatsApp şimdi neyin peşinde? WhatsApp hangi yeniliği getirecek? WhatsApp'la ücretsiz sesli görüşme mümkün olacak mı? Yabancıdilleri destekleyecek mi? WhatsApp'ın kaç milyon aktif kullanıcısı var?