VATANA MİLLETE MÜBAREK OLSUN

       Hocam, yürekler dolusu  selam..O YEŞİL KUBBENİN ALTINDAN O UHREVİ  DÜNYADAN ,doğup büyüdüğün toprağın insanlarından,  özünden yüreğinden  kopup gelendir  bu selam…

        ***

        Aziz vatanımız Türkiye ve insanları için YENİ BİR UFUK, DÜNYA İÇİN CAN SİMİDİ… Köklü bir Devlet geleneğini daha da yüceltmek üzere kutsal bir yola çıkmış bulunuyorsunuz. Allah Mübarek eylesin.

        ***

       ADİL BİR KUMANDANIN DUASININ KABUL OLACAĞINA DAİR YÜCE MEVLAMIZIN lütfü ilahisi vardır. İnançlı insanlar olarak ALLAH’ın bu en büyük teminatına sahip bir milletiz şükürler olsun. “ LA TAHZEN İNNALLAHE MEANA “ Allah bizimle beraberdir hocam… Ne mutlu TÜRKÜM VE İSLAMIM diyene.

       ***

       Bir milletin iktidarı kim olursa olsun adaletten yana politikası devam ettiği müddetçe Milletin desteği onadır. Bir misal verelim.  Kurtuluş savasındayız. Milletin varını yoğunu, sandıktaki çeyizine takısına varıncaya kadar Orduya teslim ettiği yıllardayız. Üç oğlunu ŞEHİT vermiş, dördüncü son oğlunu da gönderirken O ANNENİN SÖYLEDİKLERİNE BAKIN. “ OĞLUM, BU BAYRAK DALGALANACAK,  BU EZANLAR OKUNACAKTIR. ÜÇ KARDEŞİNİ ŞEHİT VERDİM. Düşmanla yiğitler gibi savaşacaksın.  YOKSA SANA EMDİRDİĞİM SÜTÜ HELAL ETMEM.”  İşte böyle bir annenin torunlarıyız.

       ***

       ADALETTEN YANA DOSDOĞRU BİR POLİTİKA devam ettirildikçe 2023 değil,  2123 hedefiniz olsun diyoruz.  YOLUNUZ AÇIK OLSUN..

                                   ---------------------------------------------------

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.