Memleketi Kurtaran Adam

Memleketi Kurtaran Adam

Memleket’e nice yıllar…

Epeydir ayrı kaldım sizlerden; yazamadım. Ama bir yere gittiğim yok, sadece rahatsızdım. Ne kadar genciz desek de artık ihtiyarlık çöküyor. Hastalıklar çoğalmaya başladı. Derken öleceğiz bir gün. Sonumuz hayır olsun…
Biz hastalıkla uğraşırken, gazete yaşını doldurmuş, iki yaşına basmış.
Aradım, kutladım hepsini ve hasta hasta bi yazı yazayım dedim. Yarına daha iyi olacağım inşallah, ama bugünlük kısa bi giriş yapmak istedim.
Memleket’in programını KONTV’den izleyebildim. Gördüğüm kadarıyla iyi geçmiş. Su böreği ve hoşmerim ikram edilmiş. Benim payımı ayırmışlardır, gazeteye gelince yerim…
Nice yıllara Memleket…

Emniyet Müdürlüğü’nün web sitesi
Geçen hafta görüp bizim patronu da bilgilendirmiştim. “Emniyet Müdürlüğü’nün internet sayfasında bizim gazete yok. Haydi biz yokuz, olanlar da rast gele dizilmişler. Bu ne biçim iştir” diye. Bir maille durumu emniyete aktarmış.
Bugün aklıma geldi, acaba bi gelişme oldu mu diye. Evet olmuş. Konya Emniyet Müdürlüğü’nün internetteki www.konya.pol.tr adresinde Konya basını bölümünde artık nizami bir liste var. gazeteler alfabetik harf sırasıyla dizilmişler. Sadece gazeteler mi, televizyon ve radyolar da bu vesileyle düzenlenmiş.
Şimdi, bir kaç gün öncesine kadar bizim gazetenin burada olmadığına kızayım mı, yoksa uyarıları anında dikkate alıp düzeltmeyi yaptıkları için teşekkür mü edeyim?
Bize yakışanı yapalım, son vaziyeti beğendiğimizi belirterek. Teşekkürler…

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.