Maya göz sizin için gittim görüştüm

      Kıymetli okuyucularım, sizlerden birçok konularda yoğun talepler alıyorum. Bu defa son yıllarda önem kazanmış olan göz hastalıkları ile ilgili tedavileri ve tedavi merkezleri hakkında isteklerinize uygun araştırmalarımı tamamlamış bulunuyorum.

      Maya Göz hastalıkları ve tedavi merkezinden sıra gözetmeksizin başlıyor ve elde ettiğim sonuçları sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Maya Göz Tedavi merkezinin sahibi

daha doğrusu dua yeni Op. Dr Sefer Ogün Bölük Hocamız ile sizlerin istekleriniz doğrultusunda görüştüm ve malumat topladım.

     Dillere destan olmuş ünü yurt dışına taşmış, üst düzeydeki Sağlık Kurullarının arasında  varlığını ispatlamış olan Maya Göz  Hastalıkları merkezinin sahibi Op. Dr Sefer Ogün Bölük Hoca ile sizleri tanıştırmadan önce kendilerinden bir nebze bahsetmek istiyorum.

     Ankara’nın göbeğinde Maltepe’de o muhteşem binaların arasında ki o muhteşem sağlık merkezini hiç yoktan açmış var etmiş, rayına oturtmuş, mesleki yeteneklerini insanlık uğruna seferber ederek Yüreğindeki milli galeyana tempo tutarak bu günlere gelebilmiş olan Hocamızı kutluyoruz doğrusu…

     Hoca ile ilk görüşmemizde beni etkilendiren, ruhi sezintilerime  hitap eden  tavırlarından dolayı  diyorum ki Ogün  hoca hastaları ile olan  ilişkilerinde yakaladığı Hekim hasta arasındaki  o soğuk mesafeyi cana yakınlığı sayesinde  psikolojik  iletişimi  yeri geldiğinde çok güzel kullanabilen  bir Hekim..

     Şimdi sıra geldi Konya ve cıvar İl ve İlçelerinde yaşayan insanlarımızın göz sağlığı ile olan açıklamalarına... Peşinen söyleyelim ki Konya ile Ankara kardeş iki mahalle gibi yakınlaşmıştır.  Gel git bir saat kırkbeş dakika. Sabah git akşama dön. Randevü almak için Hastanenin adresi şudur.

      Eti Mahallesi Celal Bayar Bulvarı Tok Sokak, No. 7. 06570.

      Ankara Çankaya- Türkiye

      Telefon: 0.332.53 53-0 332 2296916

      Maya Göz Sağlık kurullarımızın üst seviyelerdeki yerini başarı ile yürütüp gitmektedir. Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımızın tercihi Türkiye, Türkiye’deki tercihi ise Sağlık Kurumlarının üst sıralarında ki isimler arasında ise Maya Göz’e rastlamak her zaman mümkün görülmektedir. Diğer bütün göz sağlığı ile ilgili hastanelerde uygulandığı gibi Maya Göz’de de Kontak Lensler kullanımı başarı ile devam etmektedir. Yeni tasarım ve materyaller geliştirilmiş olup çeşitleri ile yaygın olarak uygulanmaktadır.

      Bundan sonraki yazılarımda da zaman zaman teknik konularda da bilgi verileceği gibi hastalar arasına girip yaptığım sorulu cevaplı röportajlardan çıkan sonuçlara da geniş ölçüde yer verilecektir.

                                    

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.