İslam ordusu-Haçlı ordusu

  Müslümanlar, İspanya, Portekiz ve Sicilya’da hakimiyet kurmuşlardı. 1071 Malazgirt Zaferinden sonra Anadolu bir Türk akınına uğramıştı ve Selçuklu Türkleri güçlü bir hakimiyet kurmuştu. Bizans, İznik’e ve ötesi olan Konstantinopolis’e püskürtüldü.

  Müslümanları, Avrupa’dan atmak, Bizans’ın öcünü almak, Doğuda olan kutsal mekanları, Doğu Hiristiyanları’nı kontrol altına almak, korumak için Papanın, kilisenin ve krallıkların öncülüğünde haçlı ordusunu kurdular.

  Kurdukları haçlı ordusu ile 15. Asra kadar, Avrupa’ya ve yakındoğu’ya haçlı seferleri düzenlediler.

  15. asra kadar adı konulmuş haçlı seferleri, o tarihten günümüze kadar adı konulmamış haçlı seferleri ile devam etti. 18. yy a kadar kendi iç sorunları ile boğuşan Avrupa, kendi işlerini Rusya’ya yaptırdı. İngilizlerin kışkırttığı Rusya, 300 yıl içerisinde Osmanlı’ya 15 defa saldırdı.

  1800 den sonra, içlerinde Rusya’nın da olduğu Avrupa ‘birleşik güç’ olarak Osmanlı’ya saldırılarına devam ettiler. Altı asır dünyaya hükmeden Osmanlı, 1922 yılında yıkıldı. Yerine, küllerinden yeni devletimiz olan Türkiye Cumhuriyeti 1923’de kuruldu.

  Osmanlı’nı yıkılmasından sonra, Osmanlı bakiyesi üzerinde İngilizlerin öncülüğünde onlarca yeni devlet kuruldu.

  Ülkemize 1960-2002 yılları arasında müdahale eden Batı İttifakı, 1980 yılından bugüne kadar da bölgemize müdahale etmekteler.

  Oluşturdukları ittifaklarla, değişik adlarla ve planlarla bin yıldır bölgemizde at oynatan, oyun kuran,  müdahale eden, saldıran haçlılardır. Son yüz yıldır bu yapının içerisinde, Yahudi lobisi, ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Rusya ve İsrail var.

  Bu yapı (Batı), oluşturdukları üst akıl marifetleriyle, 1980 yılından beri bölgemizi dizayn ediyorlar. Batı, DAEŞ gibi uyduruk terör örgütleriyle Müslüman Ülkeleri işgal etmiştir.

  Müslüman nüfusun yoğun olduğu bölgelerde ortaya çıkan terörle mücadele için 20 ülke tarafından İSLAM ORDUSU kuruldu. İslam ordusunun üye sayısı, birkaç haftada 42’ye ulaştı.
Türkiye’nin de katılımıyla kurulan İslam Ordusu, öncelikle Hristiyan Batı’nın Orta Doğu’ya musallat ettiği terör belasıyla mücadele edecek. İslam beldelerinin ‘uyduruk’ terör örgütleri bahanesiyle işgal dönemi de geride kalacak. 
  Yüzyıldır, bölgemizde oynanan oyunlar olduğunu biliyor, kimlerin yaptığını ve içeriğini bilmiyorduk. Kimlerin yaptığını ve içeriğini öğrendik, fakat oyunun nasıl bozulacağını bilmiyorduk. Gün geldi, oyunun nasıl bozulacağını da öğrendik. İslam Ordusu, oyunu bozacak en büyük projedir.
  Her Fravun’un bir Musa’sı vardır. Tarihte hiçbir zalim zulüm ile abad olmamıştır. Zulüm ile abad olanların sonu berbad oldu. Er ya da geç bir Musa çıkar, Fravunlara ‘dur!’ der ve zulmün hesabını sorar.
  İlk aklıma gelen isim, Dünya, Bölgemiz ve Türkiye lideri, uzun adam Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. 
  Batı; zulüm, acı, göz yaşı yaşatmak, kan akıtmak, katliam yapmak için haçlı ordusu kurdu. Fakat, biz Müslümanlar acı, göz yaşlarını, zulmü, akan kanı, katliamları durdurmak, hayatları kurtarmak için İSLAM ORDUSU kurarız. 
  İslam demek, barış demektir. İslam dini barış dinidir. Hiristiyan Dünyası, mensubu oldukları dinlerinin adını, kendi dünya menfaatlerine alet ettiler. Bin yıldır kan akıtan ordularının adına, ‘Haçlı Ordusu’ dediler. 
  Türkiye 1974 yılında, Kıbrıslı kardeşlerimize yıllarca zulüm eden, acı, göz yaşı yaşatan, katliam yapan Rumlara, ‘DUR’ demek için savaş açtı ve dur dedi. Bu müdahalenin adına da doğru bir isim olan, ‘Kıbrıs Barış Harekatı’ demiştik.
Müslümanların kurmuş olduğu İslam Ordusu’nun diğer adı, BARIŞ ORDUSU’dur. Yapacakları harekatların adı da, BARIŞ HAREKATI’dır.
 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum