İlkyazı, bir veda

İlk yazımın bir veda olabileceği hiç aklıma gelmezdi.

Yazmak her yiğidin harcı değilmiş. Bu duygu dolu küçücük yazıyı kaleme alabilmekte bile zorlanıyorum. Her gün sayfalarımızı süsleyen kıymetli yazarlarımızı şimdi çok daha iyi anlıyorum.

Evet, maalesef bugün basılı hayatına son veren Memleket Gazetesi’nin son baskısıdır. 

Memleket ailesinde Müessese Müdiresi olarak çalışmak benim için büyük bir şeref ve ayrıcalıktır. 7,5 yıldır hizmet verdiğim ve karşılığını tecrübeyle doldurduğum bir deneyimdir benim için.

Buradan emekli olurum herhalde dediğim çok olmuştur. Bu da demek oluyor ki nasipten öteye yol gitmezmiş. Tadında bırakmak daha hayırlıymış.

Başta patronum, kıymetli büyüğüm, değerli ağabeyim Adem ALEMDAR’a ve birbirinden değerli ve kaliteli mesai arkadaşlarıma sonsuz kere teşekkür ediyorum. Ben bir çalışanı olarak kendisinden razıyım Allah da ondan razı olsun. Benim için Adem ALEMDAR  bir okuldur. Umarım onun nazarında bu okulu başarıyla tamamlamışımdır ki öyle ümit ediyorum.

Kıymetli mesai arkadaşlarım, tecrübeli yazarlarımız, matbaa ekibimiz, dağıtım ekibimiz, abonelerimiz ve çok değerli müşterilerimiz buradan hoşçakalın demesi çok zor olsa da hoşçakalın.

Sürçü lisan ettiysek affola, hakkınızı helal ediniz.

 

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar