İçimizde çok hain varmış

   Egemen küresel güçler devletine, halkına, yöneticilerine ihanet etmesi için beyinleri  yıkamış, hain üretmişler.

  Üst akıla hizmet edenlerin yetiştirdiği insanlar gizlenmek için sürekli farklı kimlikler taşıdıkları için pek çok kişiliğe aynı anda sahip olurlar. Yaşamları yalancılık üzerine olan bu gruplar, mensubu oldukları örgütün diğer üyeleri ile kendilerini bağlayan, tutkal görevi gören sırrı kimse ile paylaşmazlar.

  Bu kişiler korkaktır, grup oldukları zaman çok tehlikelidirler. Bunlar için, iftira, yalan tuzak, kumpas, hainlik sıradan işlerdir.

   Yıllardır, ‘İçimizde ne kadar hain varmış!’ der dururuz. Egemen küresel dış güçler beyinleri yıkadı, eğitti, hain yetiştirdi.

   İstanbul'da Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne Saldırı Hazırlığı! 3 Kişi Tutuklandı

PKK'nın bir eylem timinin İstanbul'daki stadyumlar, polis ekiplerinin toplu olarak beklediği noktalar ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'e saldırı hazırlığında olduğunu belirlendi.

   3. Köprü ve 3. Havalimanının temeli atıldığı günlerde içimizden çok karşı çıkan olmuştu. Dış güçlerin karşı çıkışını anladıkta içimizdekileri hiç anlayamadık. İlk temel atıldığı günden sonra GEZİ olayları başlamıştı.

   PKK’nın içerisinde olup kimliğinde T.C yazan, 30-40 yıldır kendi insanına silah sıkan, yaşlı, kadın, çocuk demeden insanları öldüren, yakıp yıkan hainlerimiz var.

   Sayın Recep Tayyip Erdoğan bey’e, içimizdeki hainler aracılığı ile onlarca suikast planı kurdular ve hepsi önlendi. Suçu neydi? Ülkesine ve halkına hizmet etmek.

   Sayın Recep Tayyip Erdoğan bey, 2013 Haziran ayında Kuzey Afrika ziyaretini yaparken içimizdeki geziciler üç beş ağaç yüzünden meydanları yakıp, yıkmışlardı.

   15 Temmuz’da, Anadolu insanının ‘milletin çocukları’ bildiği yapı FETÖ/PYD’ye dönüştü, ellerin çocukları oldular.

   Dış güçlerle işbirliği yapanlar, onların isteklerini yerine getirmek için geçmişte darbe yapanlar devletine, halkına ve yöneticilerine hainlik yaptılar.  Ama hiç kabul etmezler.

  İnancımıza, devlete, halkımıza, yöneticilerimize sahip çıkanlar bu ülkenin vefalı insanlarıdır. Toplumun 1/1000 i kadar hain, kötü insan tüm toplumun huzurunu kaçırıyorlar.

   Her hainin başına polis, bekçi dikemeyiz. Herkes yakınındaki haini bilmeli, yaşadığı çevredeki hainle mücadele etmeli, adli makamlara bildirmelidir. Bunları yapmazsak bir gün gelir ateş hepimizi yakar. Sonra, ‘ben ne yapabilirim ki?’ der dururuz.

   Egemen dış güçler gönül coğrafyamızda ve ülkemizde kendi içimizden hainler çıkardılar. Bunlar işte para, makam, mevki, şantaj, tehdit yöntemini kullandılar. Seçtikleri ajanlara bu saydıklarımızı vaat ettiler..

   Ben, bu ülkenin insanının saçının tek bir telini dış güçlerin hiçbir vaadine değişmem. Rabbim bizleri, içimizden hiç kimseyi hain etmesin.

   Şimdi Doğu ve Güneydoğu’da aşiretler üzerinden güç devşirmeye çalışıyorlar. Bölgede ki 500 yıllık feodal yapıyı devletiyle karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar. Bu üst aklın yeni bir oyunudur. Devletine ve değerlerine bağlı aşiretler bu oyuna gelmeyecektir.

  AŞİRETLER, 1915 Rusya, sonra Fransız işgalinde halkından ve devletinden yana oldu. İşgalcilerle işbirliği yapmadı. Yapmış olsalardı, o zamandan oralar ayrı topraklar olurdu.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.