Her gün yeni bir kahpelik, her gün yeni bir alçaklıklar

Gündem yoğun gündem karabasan gibi, insan değişik şeyler yazmak istiyor ama beyin başka konulara odaklanamıyor. Her gün yeni bir kahpelik, her gün yeni  bir alçaklıklar.  Dışarıdan yedi düvel düşmanlar, içerde yedi düvelin ayarttığı hainler, kahpeler, uşaklardan oluşan sözüm ona zavallılar ordusu...

Ne kadar çok düşmanımız varmış... Ne kadar çok ülkemde gözü olan haçlı zihniyeti varmış. Yüzümüze gülen, bizleri medeniyet  diye  asırlardır  kapılarında   dolaştırdıkları  sözde  medeni Avrupa’nın  hepsi  bizi   kapılarında   kul köle    olarak görmek istiyorlarmış.

Biz ne zaman kendimize geldik, ne  zaman kendi  ayaklarımız  üstünde  durmaya   başladık, biz  ne zaman onlara    eyvallah etmedik  işte   o zaman  şimdiye kadar gizliden  gizliye    uşakları ile  sürdürdükleri  savaşı aleni hale  getirdiler.  Şimdiye kadar hep önümüzden arkamızdan sağımızdan solumuzdan dost gibi görünüp bizi sömürüp bizi yönetmeye çalışan bu sözde dostlarımız!  aleni açık açık bu millete hem kendileri hem uşakları ile  birlikte savaş açtıklarını   görüyoruz.

Eskinden ordular göğüs göğüs’e  savaşır  dost  belli olur düşman belli   olurdu  şimdi   o devir kapanmış.  Ülkeler artık kurdukları örgütler vasıtası ile savaşı yürütüyorlar,  birilerini alt etmek için birilerine dur demek için birilerine mesaj vermek istediği zaman beledikleri büyüttükleri hainlerin üzerine bombalar silahlar sararak o ülkenin kalbine gönderiyorlar.

Bu gün Ülkemizin milletimizin görmesi gerekende bu Türkiye eski Türkiye değil Türkiye   kendi evlatlarının eliyle yönetilmeye başlandı   Türkiye   kalkınmaya  ilerlemeye   başladı   Türkiye artık  birilerinden emir almamaya  başladı   onun içindir tüm  acılar, Onun içindir  tüm  bu  bombalı  saldırılar.İçimiz   yanıyor ,  evlatlarımız   her gün şehit ediliyor ..

 Bu günkü yaşadığımız bir savaştır, bu istiklal harbi gibi, bu kurtuluş savaşı gibi bir savaştır.

Onun  için  dua  edelim “Allah’ım yüreklerimize ateşler düştü içimiz yanıyor,Evlatlarımıza  kahpece alçakça  saldırılar düzenleniyor, Ülkemizde bugün yüreği bizimkinden daha fazla yanan  analar, babalar,eşler ocaklarımız var .

 Ey  Rabbimiz; Rahmetini ve sekinetini dileriz. Ülke  ve Millet  olarak her gün farklı acılarla sınanıyoruz, imtihanımızı kolay kıl Allah’ım. Halkı Müslüman olan  beldelerimizdeki oyun kurucularını sana havale ediyoruz oyunlarını başlarına çal Allahīm. Bizim dostumuz sensin kâfirlere karşı bize yardım et Allahım.

"Ey Rabbimiz, biz sana tevekkül ettik ve 'içten sana yöneldik.' Dönüş sanadır.Rabbimiz, bizi inkâr edenler için fitne (deneme konusu) kılma ve bizi bağışla Rabbimiz. Şüphesiz Sen, üstün ve güçlüsün, hüküm ve hikmet sahibisin." Mümtehine 4-5

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.