Muhammed Işık

Muhammed Işık

Futbol Harika, Olaylar Can Sıkıcı!

Konyaspor Mustafa Reşit Akçay ile güzel bir ivme yakaladı. Oynanan futbol izleyenlere zevk veriyor. Durağan ve sıkıcı oyunla geçen iki sezonun ardından atak futbol ve istekli oyun tüm spor kamuoyunun dikkatinden kaçmadı. Konyaspor ile ilgili yapılan yorumlar insanın hoşuna gidiyor. Takım maçı istiyor. Oyuncular sürekli pres yapıyor ve takımın iştahı taraftarları umutlandırıyor.

Başkanın istifası yerinde oldu. Kulübe şahısları üzerinden zarar verilmemesi gerekir. Fetö örgütü ile bağlantısı olanların bu kulüpte işi olamaz. Lakin 17/25 Aralıktan önce biliyoruz ki herkesin bir şekilde bağlantısı oldu. Onlar için bir şey söylemek insafsızlık olur. Ahmet Şan’ın cep telefonuna ve bilgisayarına el koyuldu ise olayın vahameti büyük olsa gerek. Söylendiği gibi bylock kullanıcısı ise kimse kusura bakmasın onun adının kulüple anılması Konyaspor’a saygısızlık olur. Bizim için ülkemiz değerlidir. Ülkeyi yöneten Reis kırmızı çizgimizdir. Onun vermiş olduğu mücadeleye kim ihanet etmişse bizim gönlümüzde asla yeri yoktur. Bekleyip görmek lazım. İnşallah olaylar duyduğumuz gibi cereyan etmemiştir. Suçlamak yerine beklemeyi tercih ediyorum. Zaman her şeyin ilacıdır. Biraz sabretmek ve süreci takip etmek en güzeli olur sanırım. Daha sonra ben öyle demek istememiştim diye kıvırıp özür dilemek yerine bekleyip neticeye göre yorum yapmak daha doğru olacaktır.

Camia olarak oynadığımız futbola sevinirken cezalarla hüsrana uğradık. Sonrasında başkanın ifade vermesi ve istifa etmesi moral açısından bir hezimet oldu. Bizler herşeyi bir kenara bırakarak takıma destek olmalıyız. Unutmayalım ki bu takım güzel futbol oynuyor ve bizlere umut veriyor. Teknik ekibimiz ve oyuncularımızın moral ve motivasyonlarının bozulmasına asla izin vermemeliyiz. Bu takım bu sene de başarılara imza atacak ve muhteşem taraftarı yine yanında olacak. Fenerbahçe 3 Temmuz gibi kritik bir süreç atlatmış olmasına rağmen camia olarak kenetlendiler ve bu süreci atlattılar. Şu anki görüş ayrılıkları tamamen başkan ve taraftar gerginliğinden kaynaklanmaktadır. Konyaspor taraftarları bugüne kadar olduğu gibi her zaman takımın en büyük destekçisidir. Yönetimin yaşanan süreçten takımın etkilenmemesi için tedbirler alması şarttır. Kulüp içerisinde bu tür olayların konuşulmasına mani olunmalıdır. Futbolcular antrenmanlarını yapmalı ve maçlara konsantre olmalıdır.

Konyaspor’a güveniyoruz. Biz bu sene de başarılı olacağız. Yine kupalara talibiz.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.