15 Temmuz Türk İhtilalidir

   Bu kalkışmayı devlet adamlarımızın brütüsleri yaptı. Fransız ihtilali de neymiş, bu 'Türk ihtilali'dir. Türk toplumu kalkışanlara en güzel cevabı verdi. 'kalkışma öyle olmaz böyle olur!' dedi. Türk toplumu devletinden yöneticilerinden ve kurumlarından yana oldu. Bu haksızlığa karşı halkın ihtilali, darbesidir. Türk siyasi tarihine girecek yeni bir tarih yazdık. Son yüzyılda kendine yapılan tüm haksızlıklara bugün toplu cevap verdi.15 Temmuz kalkışmasına karşı koyan şehitlerimize rahmet, yakınlarına başsağlığı, gazilerimize acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağ olsun.

   Üzerinde yaşadığımız bu mübarek topraklar hiçbir yere benzemez. Adı üzerinde, ‘ANADOLU’. Bin yıldır kendine sığınanlara şefkatli kollarını açtı ve kucakladı. 1071 den bugüne kadar bu toprakların çocukları bunun bedelini ağır ödemiştir. Son bin yılda bir milyon uğruna can verdiysek, güne ortalama üç şehit düşer. Kanla alınan topraklar ancak kanla verilir

  Hz Ali (ra),’Şahsıma yapılan haksızlığı affederim, fakat devletime yapılan hiçbir haksızlığı, ihaneti affetmem!’ Bu ülkenin halkı düne kadar şahsına yapılanlara sabretti, hep affetti. Fakat bugün devletine yapılanları affetmedi.

  15 Temmuz’a, ‘darbe’ demek bu Feto/pdy nın ihanet çetesini büyük göstermek, güçlü bir yapı olarak görmek, göstermek olur. Bugüne, 15 Temmuz Türk Demokrasi Günü, Başarısız Darbe, Kalkışma, 15 Temmuz Türk İhtilali gibi isimlerden birini vermek daha doğu olur. Yöneticilerimiz buna en uygun ismi verecektir.

  Bu kalkışan hainlerin birinci hedefi, (Allah Korusun) sayın Cumhurbaşkanımızın canına kastetmekti. Mit başkanını, Başbakanı, Genel Kurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanlarını ölü veya diri ele geçirmek. Genel kurmayı, TBMM’ni, Başbakanlığı, Emniyeti, MİT’i, Bilişimi, bakanlıkları ele geçirmekti. Türk halkını bertaraf edip, milyonları yargılamak ve cezalandırmaktı.

   En şaşırtanı da, Cumhurbaşkanlarının, Başbakanların, Bakanların, MİT’in, TSK’nin ikinci adamı olmuşlar. Bu kurumların başındaki yöneticilerimiz brütüs lerinin ihanetine uğradılar. SENDE Mİ BRÜTÜS! İnsanlık tarihinin, ‘BRÜTÜS’ tecrübesi vardı. Fetö/pdy  terör örgütü içerisinde yetişen brütüs ler, devletin her yerine, kılcal damarlarına sızmış. 15 Temmuz darbesini yaptıranlar.’Bizim yetiştirdiğimiz brütüs ler, iyi çocuklar darbeyi yaptılar’ dedi.

  Daha sonra dış güçler, dış görünüşü, giyimi, kuşamı, dili bize benzeyen, fakat içi, kalbi, kafası, beyni, vicdanı bizden olmayanları devletin başına, adamlarını da tüm kurumların başına getirmekti. 15yıldır, Recep Tayyip Erdoğan’a yaptırtamadıklarını teker teker kendi adamlarına yaptıracaklardı. İlk yapacakları da, yeri 10 yıldır hazırlanan büyük İsrail i kurdurtmaktı.

  Ülkede çok kan akıtacaklardı. Türkiye’yi içindeki halkı ile birlikte hallaç pamuğu gibi savuracaklardı. Devletin ve halkın tüm ekonomik varlığını çeşitli yollarla gasp edip, +bir trilyon dolardan, -bir trilyon dolara, iflasa sürükleyeceklerdi. Türkiye’yi 30 yıl  geriye götüreceklerdi

  15 Temmuz’dan sonraki günlerde, tespit, deşifre edilen darbe planları da gösteriyor ki, darbenin içeriği eksiksiz, tam teşekkülü, içi kanla dolu bir darbeymiş. Allah ülkemizi, yöneticilerimizi, halkımızı korudu. Tüm bunlar da gösteriyor ki, bu darbenin planını bu örgüt tek başına yapamazdı. Darbenin arkasında, ABD, İsrail, Nato ve başka güçler vardı.

  1Bu kalkışma, Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakana, Meclise, Demokrasiye, Türk halkına ve Türkiye’ye yapılan darbedir. Başarısız bir darbe yaşadık, acaba 15 Temmuz gününden bu güne kadar etkilenmeyen, tedirgin olmayan odlumu. Bu gemi su alsaydı ıslanmayan kalmayacaktı. 

  ‘YA DEVLET BAŞA, YA KUZGUN LEŞE!’ Bir şekilde devlete sızmış bütün leş kargaları, iblis, kene, kuzgun ve kriptolar; Milletin selâmeti, hidayeti, devletin bekası ve kamu yararı için acilen ve derhal tasfiye edilmek zorundadır. İşte buna “Devlet (namuslu, dürüst ve demokrat olanlar) Başa; Kuzgun (bilumum leşçi, hortumcu ve haramzadeler) Leşe demektir. Kanuni olmayan yollarla devlet başına geçmek isteyen herkesin bu atasözünü hiç aklından çıkarmaması gerekir. Devlet başa geçti, kuzgunlara fırsat kalmadı.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.