Zade Vital'den kış aylarında doğal destek! Nigefix

Zade Vital'den kış aylarında doğal destek! Nigefix

Zade Vital, mevsim geçişlerinde yaşanan solunum yolu problemlerine karşı en doğal destekçiniz Nigefix Nazal Sprey'le rahat bir nefes almanızı sağlıyor

Konya'da Helvacızade Grubu şirketlerinden Zade Vital'in Doğal Besin Destekleri Serisi kış aylarında da imdada yetişiyor. Mevsim geçişlerinde yaşanan solunum yolu problemlerine karşı en doğal destekçiniz Zade Vital Nigefix Nazal Sprey rahat bir nefes almanızı sağlıyor.

Havaların soğumasıyla beraber çevresel alerjenlere karşı hassaslaşan kişilerin rahat nefes almasını destekleyen Zade Vital Nigefix Nazal Sprey, doğal bir çözüm olarak öneriliyor. Formülünde bulunan kaliteli doğal yağlar ile öne çıkan Nigefix Nazal Sprey, burun mukozasının neminin korunmasını destekliyor. Eski çağlardan beri şifa kaynağı olarak bilinen çörek otu yağının yanı sıra ferahlatıcı nane ve okaliptüs yağlarıyla güçlendirilen içerik, dönemsel olarak sıklaşan burun akıntısı, kaşıntısı ve kuruluğu gibi sorunlarda tercih ediliyor.

Doğal yağlar içeren formül, normal sağlığın korunmasını desteklerken uzun süreli kullanımlarda alışkanlık yapmıyor. Koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi içermeyen Nigefix Nazal Sprey, sprey başlıklı cam şişesi sayesinde her an her yerde burun tıkanıklığının giderilerek sağlıklı bir nefes almanıza yardımcı oluyor.

ZADE VITAL® HAKKINDA

Zade Vital Doğal Besin Destekleri Serisi, tohumun doğduğu Anadolu topraklarından çıkan, Akdeniz ve Karadeniz’in sağlık fışkıran bitki ve meyvelerinden güç bulan Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markasıdır. 135 yıldır “nesiller boyu sağlık” ilkesi ile çalışan Konya'da kurulu Helvacızade Grubu yoğun Ar-Ge yatırımı gerektiren ilaç sektöründe, üniversite ve sanayinin bilgi birikimi ve imkanlarını biraraya getirerek, 2012 yılında Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR ile işbirliği içinde Zade Vital’i toplumla buluşturmuştur. Zade Vital, binlerce yıldır şifa ve güzellik amaçlı kullanılan bitki, meyve ve tohumları Ar-Ge ile birleştirerek dünyanın en zengin Soğuk Pres ürün çeşitliliğini sunmuştur. Bitki, meyve ve tohumları hiçbir ısıl işlem ve kimyasal işlem görmeden üreten Zade Vital, geniş ürün yelpazesi ile sadece belirli coğrafyalarda yetişen bitkileri, uluslararası GMP (Good Manufacturing Practices) standartlarında üreterek, farmasötik formda tüm dünya ile buluşturmaktadır. Zade Vital ürünleri Türkiye genelinde 16.590 eczanede, sadece doktor ve eczacı danışmanlığında insanlarımızla buluşmaktadır.

Zade Vital; Nutrasötik ve Kozmesötik kategorileri ile 130 farklı ürün çeşidi ve 537 farklı ürün formu ile çocukluktan itibaren yaşamın her döneminde daha iyi hissetmek, yaşlanma etkilerini geciktirmek, hastalıklardan korunmak, güç ve enerji kazanmak, cildin sağlık ve güzelliğini korumaya ve sağlıkla yaş almaya destek olmaktadır.

2017 yılında ABD Chicago’da Zade Global Inc. şirketini kuran Helvacızade Grubu, dünya genelinde Zade Vital markası ile sağlık alanında fark yaratmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir. Zade Vital hakkında detaylı bilgi için; www.zadevital.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.