Yarım kalan darbe

  15 temmuz’da  FETÖ/PDY TERÖR örgütü başarısız bir darbe girişiminde bulundu. Arkasında olan üst akıl dediğimiz, egemen küresel güçler var dedik. Koalisyon devletleri,  küresel  sermaye, CIA, FBI, lobiler ve Nato Gladyo dan oluşan büyük bir yapı.

  Bizde erkene alınmış bir darbe yaşanırken ÜST AKIL, EGEMEN KÜRESEL GÜÇ çok önemli bir işle meşguldü.

  ABD’de 8 Kasım’da 8 yılı etkileyecek başkanlık seçimleri yapılacak. Cumhuriyetçilerin adayı  Donald Trump, Demokratların adayı  eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton

   Birinci Körfez müdahalesinde ABD Başkanı, Cumhuriyetçi George Herbert Walker BUSH (baba Bush).  2011’de Afganistan’ın işgali, 2003’de Irak işgalinde ABD Başkanı Cumhuriyetçi George Walker BUSH (oğul Bush) vardı.

   1993-2001 yıllarında ABD başkanı  CLINTON, 2009-2017 yıllarında OBAMA oldu. Her ikisi de Demokratların adayı.

   Baba ve oğul BUSH sert dikenli, açık operasyonel, siyasi shov yapan başkanlardı. CLINTON ve OBAMA yumuşak dikenli, gizli operasyonel, protokol başkanlardı.

  Cumhuriyetçilerin adayı  Donald Trump BUSH’lara benziyor. Demokratların adayı Hillary Clinton ise eşi CLINTON’a ve mesai arkadaşı OBAMA’ya benziyor.

   Kısacası, cumhuriyetçi-demokrat dönüşümlü. Cumhuriyetçilerle operasyon, demokratlarla düzenleme yapılıyor. Cumhuriyetçilerin oluşturduğu ABD düşmanlığını tamir etmek için bir tarafı Müslüman, bir tarafı zenci olan OBAMA benzeri başkanları seçerler.

   Bizde darbe teşebbüsü olurken, ÜST AKIL denen büyük yapı kendi aralarında ABD’nin yeni başkanını seçiyorlardı.

  Kasım gelmeden adayların alacağı oyu % 50 eşitlerler. Seçim günü ABD içerisindeki derin yapı kendilerinin % 2-3 oyunu istediklerini yapacak adaya verir ve başkan yaparlar. ABD haklıda başkanlarını kendilerinin seçtiğini sanırlar.

  Egemen küresel dış güçler ve FETÖ/PDY darbeyi Eylül’de yapacaklardı. YAŞ toplantısında binlerce subay a dokunulacağı için FETÖ/PDY bir kısmını ikna edip darbeyi öne aldı.

  ÜST AKILIN içerisinde darbenin öne alınmasına karşı olanlar darbeyi deşifre, ihbar etti.Başka bir istihbaratta olabilir. Darbeyi yapanlar B planını uyguluyorlar.

  Rus uçağının düşürülmesinde birilerine sınır ihlali yaptırdılar. Birileri de ilişkilerin bozulması için düşürdü. Amaçları Türkiye Rusya ilişkilerini bozmaktı. Bölgede  gelişmelere TÜRKİYE’nin müdahil olmasını engellemekti.  

   Allah (cc)  bu milleti korudu.  Darbeyi erken gelen ihbar, Cumhurbaşkanımızın çağrısı,  halkın meydanlara inmesi  engelledi. 

   Darbe başarısız olduğu için darbe planı deşifre oldu.  Darbe hepimiz uykuda, gece  04.00 da  yapılsaydı, başarılı olsalardı (Allah korusun) bunların çoğunu konuşamayacak, planı çözemeyecektik.

  Tehlike henüz geçmedi. 2019 öncesi, 2023 öncesi ve sonrası yine gelecekler. TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK DEVLET, TEK VATAN.  Bir olalım, iri olalım, diri olalım.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.