Şehitlerimizin aziz hatırasına selam olsun!

Selam olsun, Ömer Halisdemir’e! 

Selam olsun, Muhsin Kiremitçi’ye!

Selam olsun, Baba Erol Olçok’a- Evlat Abdullah Tayyip Olçok’a! 

Selam olsun, ismini sayamadığım şehitlerimize gazilerimize…

Bu Vatan için toprağa düşmüş tüm şehit kardeşlerimizin Şehadetleri Mübarek Olsun!

Selam olsun,15 Temmuz gecesi göğüslerini kurşunlara siper edenlere, tankların önüne yatanlara!

Selam olsun, o gece şehit olan, gazi olan, engelli kalan, yetim kalan, öksüz kalan, evlerinden çıkmaya takati olmayıp oradan dua eden ve öfkesini sokaklara taşıranlara!

 Selam Olsun, vatan için şahadete koşan, bu vatanın her karış toprağında, zamanı gelince nasıl da savunma yapılacağının örneğini  en güzel şekilde  gösteren aziz  milletimize!

Selam olsun,Anadolu’nun her köşesinde 15 Temmuz günü vatan için millet için bayrak tekyürek olduğumuzu, omuz omuza verdiğimizi, Türkiye olduğumuzu, millet olduğumuzu, “vatan” ekseninde durduğumuzu, Anadolu olduğumuzu Tüm dünya’ya gösteren aziz milletimize!

Bütün dünya, mazlum milletleri, ezilenleri, adalet ve özgürlük arayanlar sizi selamlıyor... MazlumMilletlerin vicdanını uyandırdınız.

 Selam olsun, Türkiye’nin dik duruşunu, bunu sağlayan liderlerimize, emek verenlere!

Lanet olsun,15 Temmuz günü ülkesini satanlara, milletini satanlara, değerlerini satanlara, tarihini ve onurunu satanlara!

Lanet Olsun, “cemaat” adı altında,  “sivil toplum kuruluşu”,“okul”, “dershane”, “esnaf”, “gazete”,  “yardım kuruluşu” ,  “yurt” , “hizmet  evleri” gibi adlar altında gerçekte terör örgütü olan ve bu örgütlerle  milletimize ihanet eden  ihanet şebekelerine!

 Lanet olsun, ABD, İsrail, Alman,İngiliz  ve  onlarca  devletle işbirliği yapıp ülkesine,   milletine  karşı  en  büyük ihaneti yapan vatan hainlerine!

Yaşasın Milletimizin 15 Temmuz Zaferi!

 15 Temmuz Milletimiz için tarihin yeniden yazıldığı gecedir.

15 Temmuz Çanakkale’de, Sakarya’da, Balkanlar’da, Kafkaslar’da, Kut-ulAmare’de, Sarıkamış’ta, Gazze’de, Medine’de, Suriye’de, Irak’ta verdiğimiz mücadeleyi devam ettirdiğimiz gecenin adıdır.

Akan her Şehidin Kanı, zalimlerin, hainlerin, bu ülke düşmanlarının yıkılışının müjdesidir!

Yaşasın Özgürlük ve Adalet Mücadelemiz; Kahrolsun Emperyalizm  ve uşakları!

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.