Özel Gündoğdu Koleji

        Bu günkü konumuz eğitim seferberliğimizde görev almış olan öğretmenlerimiz adına kutlana gelmekte olan Öğretmenler Günü. Ne mutlu, ne güzel bir gün...  33 yıl önce Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün doğum gününü milat kabul ederek Kenan Evren Paşa’nın iktidarı zamanında başlattığı Öğretmenler Günü münasebetiyle ilgili bu yazımızı açılışından bu günümüze kadar onlarca seçkin öğretmen kadrosu ile binlerce vatan evladını kurduğu okul çatısı altında ilmin ışığı ile nurlandıran geleceğin Türkiye’sine hazırlayan Özel Gündoğdu Koleji’nin üstün başarılarından dolayı kutlamış bulunuyoruz.

        Aynı zamanda bu kutsal müesseseyi maddiyatçı bir zihniyeti geride bırakarak eğitimin galebe çaldığı bir irade ile işe başlayan kurucu sayın Baha Öten Hocamız ile bayrağı devralan Sayın Güven Öten ve sayın Kerem Öten beyefendileri de böylesine kutsal bir kurumu ileriye doğru başarı ile yürüttüklerinden dolayı vatandaşlarımız adına da kutlamış bulunuyoruz.

         Bu Vatanperver insanları bir değil binlerce yıl kutlamalıyız. Zira çarşıda pazarda düğünde dernekte konuşan bu annelerin babaların verdikleri mesajlar çok göğüs kabartıcı... Topladığı puan çok yüksek.  Onun üzerinde beş yıldızlı on.  Eğitimde kalite her derecede fark ediliyor. Eğitimdeki bu başarılarda elbette ki gecesini gündüzüne katıp öğrencisi üzerinde titreyen öğretmenlerimize de teşekkürü bir değil bin borç biliyoruz.

         Öyle bir devirde yaşıyoruz ki gaflet içinde yaşayan insanımız yok gibi bir şey.  Paranın hesabını çok iyi biliyor.   Resmi okullarda okuyan birçok öğrencinin paralı özel dersanelerde dirsek çürüttüklerini biliyorlar.

         ÖZEL Gündoğdu KOLEJİ Konya yeni Meram yolu üzerindeki modern tesislerinde sosyal faaliyetler yönünden de enerjik potansiyeli elden bırakmıyor. Sıfır - on sekiz arasındaki gençlere verilen eğitim standartların üzerinde seyrettiğini tahmin ediyoruz. En çok tercih edilen okullar arasında ismi geçiyor. Konya ve havalisi için olumlu avantajları ile nice yıllara diyoruz.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum