Ortaköy Saldırısı

Değerli bir kardeşimin bana göndermiş olduğu yazısını sizinle paylaşmak istedim.

Sevgili nitelikli okurlar;

Devletimiz eli silahlı 10.000 (10 Bin) terörist öldürdü, bunların gücü ancak masum insanlara yeter. Terörün kökü kuruyana kadar devam edecek bu mücadele. Teröristlere yardım ve yataklıkta bulunanların Allah belasını versin, bu bela bizlerin eliyle olmalıdır demediğimiz sürece terör cesaret bulacağı mekanlarda boy göstermeye devam edecektir. Devlet kurumlarımızda üst düzey terörist bürokratların bulunduğunu söylüyoruz, bazı haysiyetsizler onları hâlâ koruma, savunma işbirliği içine giriyor. FETÖ, PKK, DAEŞ gibi terörist örgütlerin bağlı olduğu terörist devlet bellidir; AB-D dir.

Türkiye terörist gruplara karşı ilk kez bu kadar kararlı bir tavır sergilemektedir. İçimizdeki hainleri temizleyeceğiz, bulunduğumuz mekanlarda devleti suçlayan terör eylemlerini hangi bahaneyle olursa olsun haklı çıkaran şerefsizlere karşı hepimizin tavır koyma, ağızlarının payını verme sorumluğu vardır.

Bu tür mahlûkların niyeti durum analizi yapmak değildir, şahıslar üzerinden geliştirilen düşmanlıklar devlet düşmanlığının üzerini örtme niyeti taşımaktadır. Değilse devletimiz için bin Tayip feda olsun. Zaten devletimiz ve milletimiz için kendi canını feda etmeye hazır bir lider olduğu için dört bir taraftan saldırıyorlar.

Türkiye bu savaşı her merhalesinde kazandı, bundan sonra da lideri ve milletiyle birlikte bağımsızlık mücadelemiz nihai sonuç aldıracaktır.

Türkiye artik bir Dünya Devleti'dir, Arap ülkesi değil, bunu bütün emperyalist ülkeler gördü, bir görmeyen içimizdeki münafıklardır, ideolojik akıl tutulması yaşayan emperyalistlerin uşaklarıdır, vatan hainleridir!

Hoşça sağlıcakla kalın ama en önemlisi vatanına, ülkesine sahip çıkan adam gibi adam kalın.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.