Örgütümüz Selam, liderimiz Erdoğan…

Tarihin en büyük tele kulak skandalını ortaya çıktı. Paralel Yapı ‘Selam Terör Örgütü’ kisvesi altında binlerce kişiyi dinlemiş.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan, Hakan Fidan'a, Taner Yıldız'dan Numan Kurtulmuş’a ve Efkan Ala’ya, kimler yok ki…

Dinlemeler Seydişehir’den Bendenize kadar uzanmış.

Kendileri için potansiyel tehlike gördükleri göze batan kendilerinden olmayan herkesi dinlemişler.

Hani o sır dizilerdeki karanlık örgütleri var ya onun gibi hayali Selam terör Örgütü kurmuşlar bizi de bu örgüte üye yapmışlar.

12 Eylül darbesinde çocuktum, ama aklım eriyordu. On binlerce insanı sıkıyönetim mahkemeleri sorgusuz sualsiz hapislere atmıştı. Aynen o günlerdeki gibi şimdide bizleri hapislere doldurmayı hedeflemişler.

Bizi dinleyen paralel yapı denen İsrail güdümlü örgüt ağababalarından aldıkları emirlerle İsrail usulü toplu gözaltı merkezleri, ABD usulü gizli Guatemala tipi sorgu ve cezaevleri mi oluşturmaktan hiç çekinmedikleri açıktır.

Paralel yapı ile israilin Müslümanlara karşı aynı şeytani mantıkla yaklaşmaktadırlar.

Bu şeytani mantığın öngördüğü her yaklaşım mubah, her eylem meşrudur bunlar için.

Bunların yaptığı katil İsrail’in otoritesine selam durup, kendi ülkesinin Müslümanlarına savaş ilan etmekten başka bir şey değildir..

Ama ne bunlardan nede bunların arkasındaki büyük şeytandan korkmuyorum.

1985 yılında bu camianın içindeyim. Rabbimin insanoğluna verdiği idrak kendimi Hz âdemden beri devam eden Tevhid mücadelesinin bir ferdi olarak kabul ettim.

Bu yolda ölçüm rabbimizin insan oğluna gönderdiği en büyük mucize olan Kuranı Kerim ,tek rehberim ise Hz Muhammeddir (sav),bu iki şeyden başka ölçü tanımadım da tanımamda...

Bu mücadelede benim tavrım karınca misali hep Müslümanlardan yana oldu.

Mezhebi meşrebi milleti ne olursa fark etmez Allahın sev dedikleri benim dostum. Allahın düşmanı başta İsrail ve büyük şeytan ABD olmak üzere tüm şeytanlar benim düşmanımdır.

Bunlarla işbirliği yapan kim olursa olsun adı şanının ne olduğu fark etmeyen şeytanın dostları aynen şeytan ile aynı kefededir.

Arkasını görmediğim kafamın yatmadığı hiçbir düşüncenin peşinden gitmedim.

Olaylara hep rahmani boyutta yaklaşmaya çalıştım ve ömrüm yettiği müddetçe rabbimin izniyle yaklaşmaya devam edeceğim.

Benim yaşamım hayatım Semi ve Basir olan rabbim beni her her salise her saniye bizleri gözetlediğine bilincine göre programlanmış ve sadece ona hesap vereceğimize göre sizde kim oluyorsunuz? Beni dinlemişsiniz dosya oluşturmuşunuz. Biz bu yola baş koymuşuz sizden mi korkacağız ey zalimler.

Siz Ülkenin Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı terör örgütü lideri yapacaksınız beni de ona üye yapacaksınız valla hiç umurumda değil böyle bir listede olmaktan şeref duyarım.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum