MÜSİAD'dan ilk 500'e giren Konyalı firmalara tebrik

MÜSİAD'dan ilk 500'e giren Konyalı firmalara tebrik

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Okka, Türkiye’nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine giren MÜSİAD Konya üyesi Konya Şeker, Panagro Tarım, Safa Tarım ve Enka Süt başta olmak üzere diğer sanayi kuruluşlarının yöneticilerini ve çalışanlarını tebrik etti

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan Türkiye’nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başkan Okka, Türkiye’nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine giren Konyalı firmaları tebrik etti. Başkan Okka, yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi;

“Konya, ekonomide yaşanan bütün olumsuz gelişmelere rağmen üreten ve üretmeyi seven, ihracatını sürekli artıran bir şehirdir. Konyalı sanayicilerimiz, ekonomideki bütün zorluklara rağmen, ülkesini ve şehrini büyütmek için daha çok üretmeye devam etmektedir.

Açıklanan ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında yer alan Konya firmaları içerisinde üyemizin sayısının her geçen yıl artması da bizlere ayrı bir mutluluk vermektedir.

Bu vesile İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan İlk 500 Sanayi Kuruluşu listesinde yer alan; başta MÜSİAD Konya üyesi Konya Şeker, Panagro Tarım, Safa Tarım ve Enka Süt başta olmak üzere şehrimizdeki diğer sanayi kuruluşlarının yöneticilerini ve çalışanlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler