MİLLİ İRADE ŞAHLANDI HAİNLERE DUR ! DEDİ

Fakir fukaranın çocuklarının rızkından kesip ödediği vergilerle beslenip  palazlanan Atatürk’ün deyimi ile türeyen dahili ve harici BEDBAhtlar 15 temmuz 2016  gecesi  MİLLİ  İradeyi  hedef alıp Devletin teslim ettiği silahı kuşanıp sokakları kan gölüne çevirmiştir.

      Yüce Mevlanın  inayeti ile galeyana gelen ve tek yumruk halinde birleşip bu hayasızlara karşı çıkan MİLLİ İRADE ve seksen milyonluk sağ duyu birleşip İHANETİN ÜZERİNE  DEV GİBİ HEYBETİ İLE YÜRÜMÜŞ  ve ayni gün sabaha karşı hak ettikleri cezayı vermiştir.

      Ölen Şehidimizin  yaralanan gazilerimizin  hakkı yanlarına kar kalacak mı ? asla . Dini kisveye bürünüp ,sureti Hakdan görünüp   her türlü hileye baş vuran bu hayasızlar  masım insanları para ile kandırıp sokağa dökenlerin günahı karşısında Yüce Mevlamız milletimizin yanında  olmuştur. Akşam başlayan  felaket sabah ezanı ile  evvel Allah  zafer milletimize müyesser kılınmıştır.

      Zaman zaman sırası geldikçe misaller veridiğimiz, kitaplardan aktarmalar yaptığımız  TANRISAL MUCİZE onbeş Temmuz gecesi tecelli etmiştir ey benim asil ruhlu milletim.

       Hain çetelerin kurdukları tuzak ayaklarına dolaşmış ve yüzü koyun  yere yuvarlanmışlardır.Bir daha kalkamayacaklardır ayağa inşaallah..Kacacak yer aramışlardır. Leşleri ayaklar altında çiğnenmiş ruhları işe Cehennemdedir onların. ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESDE AHESDE. Yakalanan teroristlerin  günahı  ile uğraşsız gitsinler. 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.