Medarı İftiharımız Medicana

      Bu yüce milletimin ve insanlarımızın arzu ve isteklerine tercüman olmak üzere kaleme aldığım halk gözünde destani bir cüretle sağlıkta efsanevi yaşamda yola koyulmuş olan ,hizmet aşkı ile o muhteşem açılıştan sonra beklenenden çok daha fazla gelişen  MEDİCANA  hastanelerimizi güçlü bir idari otorite, sayesinde güler yüz ve görev aşkının yarattığı psikolojik moral’i takdirle yad etmeden geçemiyoruz. Daha içeriye giriş kapısında  Panodaki  o  göz kamaştıran dev efsane başlı başına bir abide.

      Zaman zaman özel sağlık proplemlerimi paylaştığım kadim dostluğumuzun devam ettiği yardımcı Doçent Dr BÜLENT KOCER hocamızın ve ekibi iş bitirici iyilik meleklerinden BERNA NAMAL , ve arkadaşları gibi daha yüzlerce çalışan kıymetli elemanların bulunduğu  o muhteşem tablo.

     Bütün bu değerlerin üstünde Hekimlik sıfatı dillere destan olmuş ünü sınırlarımızın ötesine taşmış , halk arasında aranan  Doktor olmuş, Prof.Dr.KURTULUŞ ÖZDEMİR  - Kardiyoloji –hocamızın , yakın çalışma arkadaşlarından Dr. Halil  İbrahim Erdoğan, Dr Oğuzhan  yıldırım servisde hastalarının yanından ayrılmayan mesleki yardımlarını esirgemeyen , yetkili Hemşire FETHİYE ÖZTÜRk  ve diğer elemanların gayreti ile yürütülen Kalp Damar Cerrahi  merkezi dini ihtiyaçlarla ilgili her türlü tedbirler dahil genel olarak  bu hastaneye olan güveni  artırmış bulunmaktadır.

      Gönül rahatlığı ile her türlü sağlık sorunlarınız için girip çikacağınınız  her türlü derdinize şifa bulacağınız  MEDİCANA  HASTANELERİNİ  tercih edebilirsiniz sevgili okuyucularım. Bu konuları aydınlatmamı siz istediniz ben de görevimi

yapmış bulunuyorum.

      Şimdi yazımızın ikinci bölümüne geçiyorum.Sizleri daha fayla bilgilendirmek ve  cesaretlendirmek üzere sıradan bir vatandaş gibi telefonumu açtım biraz evvel  isminden bahsettiğim Dr Kurtuluş Özdemir Hoca adına randövümü aldım. Üç gün sonraya. Eşim Nuran Kendi ile sıradan bir vatandaş gibi gittik ,Bekleme salonu oldukça büyük  fakat hıncahınç kalabalık,yaşımıza hürmeten bir yer veren oldu.

      Randövümüz saat on idi sıra bize öğleden sonra geldi.  En az kırk hasta vardıönümüzde. Doktor Kurtuluş beyin huzurundayız.Yaşımızın doksan olduğunu, yürüme güçlüğü çektiğimizi, çabuk yorulduğumuzu, kalbimizin yapısının sağlam  olduğunu,fakat kalp atışlarının yüzde kırklara dütüğünü anlattık.

      Önce çok titiz bir muayene başladı snra tahliller geldi. TEŞHİŞ TAMAM.

Meğer saydığımız şikayetler yaşdan değil  avuç avuş yuttuğumuz ilaçlardan imiş..Yeniden verilen tedavi şartlarındayız.Yeniden dünyaya gelmiş gibiyiz.Darısı sizlerin başına.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.