“Kudüs işgal altındayken ben nasıl gülebilirim ki”

Arap Liderlerin  Gazze de  İsraile   taş  atan  çocuklar kadar cesareti olsa  idi inanın  ne  ABD Kudüs’ü İsrail’in başkenti  yapmaya  cesaret   edebilir , nede  İsrail bu kadar şımarık olabilirdi..

 Şunu  aklınızdan asla   çıkarmayın; İslam coğrafyasında devam eden iç savaşlar, tamamen israilin güvenliği için programlanmış, büyük İsrail  hayalinin  bir parçasıdır…

Şöyle bir hafızanızı yoklayın ABD ve yerli işbirlikçileri tarafından kurulan Müslüman kisveli  sözde Cihatçı terör örgütleri Washinton’dan ve Telaviv den    aldıkları  emirler ile   İslam coğrafyasını  kan  gölüne  çevirirken  Şimdiye   kadar İsrail’e   ne karşı  kuru sıkı   attılar nede  en  ufak  bir  Reaksiyon   gösterdiler.

Sırası ile Libya’yı istikrarlaştırıp sonra Irak’a ve en son olarak Suriye’yi kan gölüne çevirdikten sonra sıra şimdi Hangi ülkede acaba diye sormak gerekiyor.

İsrail’e  en yakın Mısır’mı olacak , yoksa saltanatını devam ettirebilmek için  Trilyon  dolarları   efendilerinin  emrine   akıtan Suudi ABD mi olacak    pek yakında   göreceğiz..

Müslümanları bir birine kırdırarak İslam beldelerini kan gölüne çeviren terör örgütlerinin hedefinin tamamen israilin güvenliği olduğu bugün aşikâr olarak daha iyi görülmekte…

 Bir  buçuk  milyar  İslam  alemi  tükürse    boğacağı İsraili bugün  Müslümanlar için Onur meselesi olan  Mescidi  Aksanın bulunduğu Kudüs’ü başkent  yapmaya   çalışması ne kadar  acı verici  değil mi.

Hamasi nutuklar atmaktan öte  şu anda bir şey yapamayacağımızı  iyi bilen İsrail  1969'da israil askerleri Mescid-i Aksa'da büyük bir yangına sebep olduklarında dönemin İsrail Başbakanı Golda Meir şunları söylüyor: 

"O gece sabaha kadar korkudan uyuyamadım. Zannediyordum ki Müslümanlar dört bir taraftan İsrail'e girecekler. Lakin sabah oldu ve korkulan olmadı. İşte o zaman idrak ettim ki biz dilediğimizi yapabiliriz, zira bu ümmet uyuyan bir ümmettir

 İslam Ülkelerinin çoğunun başında Diriliş Ertuğrul’daki Sadettin Köpek tipi Emirler olduğu Müddetçe İslam’ın Kutsalı Müslümanların Onuru Kudüs Yahudiler tarafından başkentte yapılır işgalde edilir.

O zaman bize  “Kudüs işgal altındayken ben nasıl gülebilirim ki” diyen Selahaddin Eyyubiler   “Gidin İsraillilere söyleyin. Biz Muhammed Ordusuyuz. Geri döndük ve Kudüs yolunda ilerliyoruz.”  Diyen Şehid Abbas Müsavi gibi yiğitleri beklemekten başka çare kalmıyor… 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.