Konyaspor antrenörlerinden Futbol Akademisine ziyaret

Konyaspor antrenörlerinden Futbol Akademisine ziyaret

Alper Aşçı ve Turgay Altay, daha sonra U17 ve ardından U19 takımlarının antrenmanlarına katıldı. Çalışmaları bir süre takip eden Aşçı ve Altay uygulama noktasında da rehberlik etti

 

Konyaspor teknik heyetinAykut Kocaman’ın ekibinde görev yapan Performans Antrenörü Alper Aşçı, yardımcı antrenör Turgay Altay ve kaleci antrenörü Murat Öztürk, Tatlıcak Tesislerinde çalışmalarını sürdüren Konyaspor Futbol Akademisi antrenörleri ile bir araya geldi. Gençlik Gelişim Program Teknik Sorumlusu Bülent Yaldır, Alper Aşçı, Turgay Altay ve Murat Öztürk’ü yenilenen Tatlıcak Tesisleri gezdirerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

ÇALIŞMA PLANLARI KONUŞULDU

A takım ile koordineli bir çalışma ortamının hazırlandığı Tatlıcak Tesislerinde uygulanan çalışma takvimi ile antrenman programları üzerinde değerlendirmeler yapılırken, izlenecek yol hakkında bilgiler aktaran Alper Aşçı ve Turgay Altay, daha sonra U17 ve ardından U19 takımlarının antrenmanlarına katıldı. Çalışmaları bir süre takip eden Aşçı ve Altay uygulama noktasında da rehberlik etti.  Çeşitli yaş guruplarında Akademi takımlarda göre yapan kaleciler ile antrenör Yunus Emre Sürmeligöz’ün gerçekleştirdiği antrenmanı yöneten Konyaspor kaleci antrenörü Murat Öztürk’te, hazırlanan programların uygulanması noktasında rehberlik etti. 

konyaspor-antrenorlerinden-(1).jpg

konyaspor-antrenorlerinden-(3).jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.