Konya Özel Medicana Hastanesi

Teşekkürler Özel Konya Medicana Hastanesi. Teşekkürler Sağlık Grubu Kurulu Doktor ve tüm çalışanları. Teşekkürler beni sağlığıma kavuşturan Uzman Dr. Bülent Koçer.

Teşekkürler Konya’nın Siyasi otoriterleri, Medicana gibi daha nice kuruluşlara kolaylıklar sağlayan Makamlara, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve diğer birimlerine sonsuz teşekkürler.

Tarihi Mevlana şehri güzel Konya’mıza ne güzel yakışıyor bu devasa eserler doğrusu. Eğri oturup doğru konuşalım. Cumhuriyet Türkiye’sinin kuruluşundan bu güne kadar Konya’ya yapılan yatırımların en az on mislinin, son on yıl içinde yapılmış olduğunu muhtelif vesilelerle gördükçe kıvanç duyuyoruz ve gururlanıyoruz.

Sağlık konuları ile ilgili devasa eserlerden Medicana Hastanesi’nin tanıtımını yapmaya çalışacağız bugün.

Ortadoğu’dan başlayarak Dubai’den, İran ve Arap Dünyasının hatta Balkanların, gönlünden ve dilinden düşmeyen, yaptırdıkları rezervasyonlardan, hasta kabullerini katlamış olan insanlarımızın öncelikle tercih ettiği bu Sağlık kurumumuzun azametini daha içine girmeden araba park mahallindeki plakalardan keşfetmek mümkündür.

Mesleki bilgisi ve yetenekleri ve üstün liyakatları ile tanınmış olan Sağlık Grubu Kurulu, mensuplarının sergiledikleri vatan sathına yayılmış olan güven duygusu ile övündüğümüzü rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sezin hastanesinden tanıdığımız, güvenle kendilerine teslim olduğumuz Dahiliye Uzmanı Dr Bülent Koçer Hocamızın da bu kervana katılmış olduğunu görmek bizleri ayrıca sevindirmiştir. Zira nasıl sevinmeyelim, kendisine ismen gönderdiğimiz hastaların hepsi de söz birliği yapmış gibi memnuniyetlerini teşekkürlerle yad etmişlerdir.

Yazar kimliğimizle yaptığımız konuşmalarda aldığımız cevapların ayni olması bizi sevindiriyordu. Bülent beyin teşhisi doğru verdiği ilaçlar isabetli idi.

Bülent bey hastaları arasında ayırım yapmayarak, eşit yaklaşımlarla hizmet veriyordu. Hastalara kardeş şefkati ile yaklaşıyordu.

Onun için biz de şimdi diyoruz ki, bu hastaneye gelen hastalar ne şanslı hasta ve o hekimler de ne güzel hekim…

Bu güzel hekimin eline 14 Aralık 2013 günü ben de düştüm. Solunumda güçlük çekmeye başladım. Ciddi sıkıntılar içinde ölümle göz göze geldiğim bir sırada Bülent beyin gösterdiği mesleki ihtimam ve Acilde başlatılan tıbbi müdahale sonucu ciğerlerime yılların yapıştırdığı müzahrafatlar iki saat içinde temizlendi ve beni hayata yeniden kavuşturdu.

Asansörle dahi inip çıkarken soluk soluğa kaldığım günlerin geride kaldığına seviniyorum. Hatta şimdi kilomu korumak amacı ile merdivenleri çok rahatlıkla kullanır oldum. Teşekkürler Bülent Hocam.

Şimdi şu kış aylarında benim gibi Solunumdan rahatsız hastalara sesleniyorum. Ciğerlerinizin içini temizletin. Doktorunuz Dahiliye Uzmanı Bülent Koçer.

Tel. Konya Özel Medicana Hastanesi (0332) 221 80 80

Devamı haftaya

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum