Konya Eczacı Odası seçimsiz genel kurulda tam not aldı

Konya Eczacı Odası seçimsiz genel kurulda tam not aldı

Konya Eczacı Odası, Seçimsiz (Mali) olağan genel kurulunda okunan tüm raporlar, delegelerden tarafından ibrası gerçekleştirilirken, tam not aldı.

Türk Eczacılar Birliği 5. Bölge Konya Eczacı Odası, 2020 yılı Seçimsiz (Mali) Olağan Genel Kurulu Ahmet Keleşoğlu Sosyal tesisleri Uzm. Ecz Harun Kızılay Konferans salonunda yeterli delegenin katılımıyla gerçekleştirildi. Konya Eczacı Odası, Seçimsiz (Mali) olağan genel kurulunda okunan tüm raporlar, delegelerden tarafından ibrası gerçekleştirilirken, tam not aldı.

Konya Eczacı Odası Başkanlığı 2020 yılı Seçimsiz Olağan Genel Kurulu, Başkan Ecz. Adem Açıkgöz, bir yıl boyunca yaptıkları çalışmaları ve hizmetleri katılımcı delegelere bilgi halinde sundu.

Genel Kurulun Divan Başkanlığı Ecz Cemil Karakap yaptı. Yönetim Kurulu faaliyet raporu, Yönetim Kurulu Mali Raporu ve Denetleme Kurulu raporları okundu ve ibrası gerçekleştirildi.

Genel Kurulda son olarak yönetim Kuruluna bölümler arası aktarma yapma yetkisi verilmesinin ibrası gerçekleştirildi. Genel Kurulu dilek ve temennilerle kapandı.

Konya Eczacı Odası Başkanı Adem Açıkgöz, Seçimsiz (Mali) Genel Kurul sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında şu sözlere yer verdi: Bir seçimsiz (mali ) Genel kurulumuzu daha tamamlamış bulunmaktayız. Katılımlarınızdan dolayı tüm delege arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hizmetlerimize kaldığımız yerden itibaren tüm hızıyla sürdüreceğiz.

Konya Eczacı Odası 2020 yılı Seçimsiz Olağan Genel Kurulu günün anısına çektirilen toplu fotoğraflar ile son buldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.