Konya büyük buluşma için gün sayıyor

Konya büyük buluşma için gün sayıyor

Türkiye’de girişimcilik ekosistemini geliştirmek için çalışan Girişimci İşadamları Vakfı’nın (GİV) düzenlediği Türkiye Girişimci Buluşması ve 10. Girişimcilik Ödülleri bu yıl 3-4 Kasım tarihlerinde Konya’da düzenlenecek.

Türkiye’de girişimcilik ekosistemini geliştirmek için çalışan Girişimci İşadamları Vakfı’nın (GİV), Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlediği Türkiye Girişimci Buluşması ve 10. Girişimcilik Ödülleri bu yıl 3-4 Kasım tarihlerinde Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Zirveyle eş zamanlı olarak II. Uluslararası Girişimcilik ve İnovasyon Araştırmaları Kongresi (UGİAK 2023) de gerçekleştirilecek.

Türkiye Girişimci İşadamları Vakfı Konya Şube Başkanı Fatih Ceylan, zirveyle ilgili yaptığı açıklamada şu cümleleri kullandı:

DEV ZİRVENİN TEKRARI OLACAK

Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi Sergisi ve Uluslarası Kongresi hatırlanacağı gibi 2021 yılında Konya Selçuklu Kongre Merkezi'nde yapılmıştı. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı bünyesinde yapılan programa Konyamızın girişimcilerinin yanı sıra ülkemiz genelinden 300'e yakın projeyle 47 şehrimizden girişimcilerin katıldığı, yatırımcıların ziyaret edip projelerle girişimcilerle buluşma ortamı bulabildiği bir çalışmaydı.

BİLGİ VE TECRÜBE PAYLAŞIMLARI OLACAK

Bunun içinde 2 gün boyunca toplam 8 zirvenin yer alacağı 40 konuşmacının bulunduğu zirve programı ayrıca Necmettin Erbakan Üniversitesi'yle birlikte organize ettiğimiz Uluslararası Girişimcilik ve İnovasyon Araştırmaları Kongresi'nin yer aldığı bir kongre çalışması da yer almaktadır.

YATIRIMCILARLA GİRİŞİMCİLER BİR ARAYA GELİYOR

Bu önemli organizasyonumuzda Kongre Merkezi içinde kurulacak standlarda projelerini, ürünlerini ya da hayallerini anlatan girişimciler yatırımcıların gelip kendilerini dinlemelerini ve girişim-yatırım ortaklığının başlamasını hedefliyoruz.

1 MİLYON LİRA ÖDÜL DAĞITILACAK

Bu yıl yine 3-4 Kasım 2023 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Girişimci Buluşması'nda toplamda 1 milyon lira ödül verilecek. Girişimciliğin desteklenmesi ve cesaretlendirilmesi için yaptığımız çalışmaların bir bölümü olan Türkiye Girişimci Buluşması, ülkemizde bir benzeri bulunmayan eşsiz bir programdır. Ülkemizin her şehrinden katılımcıların ve girişimcilerin bulunduğu programa Konyalı hemşehrimizi davet ediyorum.

KONYA, TÜRKİYE'NİN GİRİŞİMCİ BAŞKENTİ

Konya, rakamlara ve genel duruma bakıldığında Türkiye'nin girişimcilikteki başkenti konumunda bulunuyor. Bu sebeple Türkiye Girişimci Buluşması Konyamıza çok yakışacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler