KMÜ'den akadmeik kariyer düşünenlere özel kurs

KMÜ'den akadmeik kariyer düşünenlere özel kurs

KMÜ, lisansüstü eğitim almak ve akademik kariyer yapmak isteyenler için Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı Sayısal Hazırlık Kursu düzenledi. Kursun başvuruları 30 Temmuz 2021 tarihinde sona eriyor.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ), lisansüstü eğitim almak ve akademik kariyer yapmak isteyenler için Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) Sayısal Hazırlık Kursu gerçekleştiriyor.

KMÜ Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenecek ve toplam 54 saat sürecek olan ALES Sayısal Hazırlık Kursu'nun başvuruları 30 Temmuz 2021 tarihinde sona eriyor.

02 Ağustos 2021 tarihinde başlayıp 17 Eylül 2021 tarihinde sona erecek kursun ücreti 500 Türk Lirası olarak belirlendi. Kurs ücreti peşin veya kredi kartı ile ödenebilecek. Kurs başvurusunda bulunacak adayların 30 Temmuz tarihine kadar ödeme dekontlarını KMÜ Rektörlük binasında hizmet veren Sürekli Eğitim Merkezine teslim etmeleri gerekiyor.

ALES Sayısal Hazırlık Kursu dersleri KMÜ Eğitim Fakültesi dersliklerinde işlenecek olup kurs hakkında detaylı bilgiye https://www.kmu.edu.tr/sem adresinden ulaşılabilir.

ales.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.