Kılca muhtarlarla bir araya geldi

Kılca muhtarlarla bir araya geldi

Karatay’a bağlı muhtarlarla bir araya gelen Başkan Hasan Kılca, Karatay Belediyesi olarak birlikte yönetim ilkeleriyle hareket edeceklerinin altını çizdi.

 

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay İlçesi’ne bağlı mahalle muhtarlarıyla buluştu.

Belediye hizmet binasında gerçekleşen programda Başkan Hasan Kılca, mahalle muhtarlarıyla istişarelerde bulunarak yeni dönemin planlamasını görüştü.  Başkan Kılca, muhtarlara yaptığı konuşmada 31 Mart Seçimlerinde muhtarlık seçimini kazanan bütün muhtarları tebrik ederek hayırlı hizmetlerde bulunmaları temennisinde bulundu.

BİRLİKTE YÖNETİM İLKELERİYLE HAREKET EDECEĞİZ

Kılca, “Bizim için her bir muhtarımız, mahallelerimizdeki gören gözümüz, işiten kulağımızdır. Bugüne kadar olduğu gibi yeni dönemde de muhtarlarımızla el ele, gönül gönüle vereceğiz ve birlikte yönetim ilkelerimizle hareket edeceğiz. Sizler mahallelerinizdeki eksiklikleri, ihtiyaçları bizlere ileterek bizlerin en önemli yardımcılarısınız aynı zamanda. Bu konuda istişareye birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

kilca-muhtarlarla-bir-araya--(1).jpg

MUHTARLIK İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ SAYESİNDE HIZLI VE DOĞRU ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, bu dönemde Karatay Belediyesi bünyesinde Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü kurduklarını belirterek söz konusu müdürlüğün muhtarlarla olan irtibatı daha da güçlendireceğine vurgu yaptı.  Başkan Hasan Kılca, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Muhtarlarımızla olan irtibatımızı kuvvetlendirmek ve koordinasyonumuzu arttırmak adına Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğümüzü kurduk. Bu müdürlüğümüz ile muhtarlarımızın talep ve isteklerini en sağlıklı şekilde yöneteceğiz. Arkadaşlarımızın hazırlığını yaptığı online sistemi de sizlerle en kısa sürede paylaşacağız. Söz konusu yazılım sayesinde zaman ve mekan tasarrufu sağlayarak, hızlı çözüm ve doğru planlamalarla ilçemize hemşehrilerimize hizmet etme çabasında olacağız.”

kilca-muhtarlarla-bir-araya--(3).jpg

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç de 31 Mart Seçimlerinde seçilen muhtarları tebrik ederek, Karatay’ın inşası ve geleceği için hep birlikte çalışacaklarını belirtti.

Muhtarlar Buluşması’na Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Karatay İlçe Başkan Yardımcısı Halil Gürüler ve Karatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Çetin de katıldı.

kilca-muhtarlarla-bir-araya--(5).jpg

kilca-muhtarlarla-bir-araya--(6).jpg