Karapınar'dan kısa kısa

Karapınar'dan kısa kısa

KONYA (AA) - Karapınar Meke Sanayi Sitesi'nde bulunan dükkanların tapu devir işlemi yapıldı.Belediye Başkanı Mehmet Yaka, tapu devir teslim töreninde yaptığı...

KONYA (AA) - Karapınar Meke Sanayi Sitesi'nde bulunan dükkanların tapu devir işlemi yapıldı.

Belediye Başkanı Mehmet Yaka, tapu devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, kooperatife çok büyük destek olduklarını söyleyerek hak sahiplerine başarılar diledi.

Devir teslim törenine Başkan Yaka'nın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan, Meke Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Muharrem Güngör ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Tapu Müdürü Eyüp Manav katıldı.


- Başkan Yaka STK'ları ziyaret etti

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, ilçede bulunan sivil toplum kuruluş başkanlarını ziyaret etti.

Başkan Yaka, AK Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte sırasıyla Çiftçi Malları Koruma Başkanı Mehmet Uğur, Karapınar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifi Başkanı Hakkı Şenyurt, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Zengin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Sözen’i ziyaret etti.

Yaka, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, Karapınar’ın sorunları ve çözüm noktasında bilgi alışverişinde bulunulduklarını, ilçenin daha iyi seviyelere gelmesi için STK’lar ile işbirliğine önem verdiklerini belirtti.

AA

Kaynak:Haber Kaynağı