Karaman Akçaşehir’e TOKi müjdesi

Karaman Akçaşehir’e TOKi müjdesi

AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser Akçaşehir’e TOKİ tarafından 142 Adet Sosyal Konut yapılacağı müjdesi verdiler

AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser, Akçaşehir’e TOKİ tarafından 142 Adet Sosyal Konut yapılacağı müjdesini verdi.

Milletvekillerin yazılı açıklamasında; “Akçaşehir beldemizde başlatılan talep toplama ve hak sahibi belirleme süreçleri sonrası ihale aşamasına gelinmiş olup 23 Kasım 2020 günü saat 14.00’de 142 sosyal konutun ihalesi TOKİ tarafından yapılacaktır. Proje kapsamında ticaret alanı ve cami inşaatı da mevcut olup ihale akabinde yapım çalışmalarına başlanacaktır. İlimize ve beldemize hayırlı ve uğurlu olmasını Yüce Allah (C.C)'tan niyaz ederiz" ifadeleri kullanıldı.

karamann.jpg

Daha önce Merkez Kırbağı 364, Başyayla 75, Ermenek 156 ve Sudurağı 221 sosyal konutun ihalelerinin TOKİ tarafından yapılarak inşaat çalışmalarına başlanıldığını hatırlatan Milletvekilleri ayrıca Merkez Kırbağı 811 sosyal konutun ihalesinin de tamamlanmak üzere olduğu bilgisini verdiler.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler