Hemşirenin otobüste darbedilmesi

Hemşirenin otobüste darbedilmesi

İstanbul Çekmeköy'de, belediye otobüsünde bir hemşireyi darbettiği iddiasıyla yakalandıktan sonra savcılıkça serbest bırakılan şüpheli hakkında, "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan yakalama kararı çıkartıldı

İSTANBUL (AA) - Çekmeköy'de, belediye otobüsünde bir hemşireyi darbettiği iddiasıyla yakalandıktan sonra savcılıkça serbest bırakılan şüpheli hakkında yakalama kararı çıkartıldı.

Hemşire Ayşegül Terzi'yi otobüste yüzüne tekme atarak darbettiği iddiasıyla Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince dün gözaltına alınan ve sevk edildiği Anadolu Adalet Sarayı'nda savcılıkça ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Abdullah Ç. hakkında "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan yakalama kararı verildi.

Polis ekiplerinin, şüpheliyi gözaltına almak için çalışma başlattığı öğrenildi.

- Olay

Hemşire Ayşegül Terzi, 12 Eylül'de Alemdağ Polis Merkezi'ne giderek bir şüphelinin otobüste aniden yüzüne tekme attığını belirtip şikayette bulunmuştu. Bu doğrultuda çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, otobüsün güvenlik kamera kayıtlarını inceleyerek tespit ettiği Abdullah Ç'yi gözaltına almıştı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından Anadolu Adalet Sarayı'na sevk edilen Abdullah Ç. savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı.

AA

Kaynak:Haber Kaynağı

Önceki ve Sonraki Haberler